Королева Камілла назвала принца Луї “суцільним покаранням”

20
Королева Камілла

Як стало відомо, Камілла назвала Луї “суцільним покаранням”. І, безумовно, подібні слова, навіть вимовлені жартома, викликали здивування у підданих британської корони. Невже королева так вже не любить спадкоємців чоловіка? То що ж сталося насправді і про кого йшлося, ти дізнаєшся разом із нами в найближчі кілька хвилин.

Камілла назвала Луї “суцільним покаранням”

Королева Камілла & Чарльз

20 березня дружина Чарльза вирушила на острів Мен. Бачиш, метою поїздки був далеко не відпочинок монаршої особи, а урочистий захід. Так, округу Дуглас було надано статус міста. Сам король, зважаючи на своє самопочуття, не зміг відвідати острів. А тому Камілла виголосила промову від його імені. “Дуже шкода, що він не зміг бути присутнім тут особисто, щоб відсвяткувати настільки особливу подію”, – поскаржилася королева.

Королева Камілла

Після закінчення ж церемонії дружина Чарльза прогулялася з місцевими жителями. І, звісно ж, в останніх була сила-силенна запитань, що стосувалися як самого правління, так і більш особистого характеру. Так, наприклад, деяким із присутніх було цікаво дізнатися, яка з Камілли бабуся. Чи балує вона своїх онуків і як взагалі відбувається спілкування?

Королівська сімя

Раптово для всіх присутніх, а згодом і всіх підданих, Камілла назвала Луї “суцільним покаранням”. “У мене є онук Луї… Суцільне покарання…” – вимовила королева. Здавалося б, ну хто з бабусь не говорив настільки схожі слова, хоч і жартома? Проте висловлювання монаршої особи відразу привернуло увагу тисяч користувачів Мережі.

Мова не про сина Вільяма і Кейт

Кейт Міддлтон

Безумовно, молодшого спадкоємця Кейт Міддлтон і принца Вільяма важко назвати спокійною дитиною. Він як ніхто інший відомий своїми кривляннями навіть на урочистих заходах. Проте деякі шанувальники британської королівської сім’ї не побоялися звинуватити Каміллу в нелюбові до спадкоємців Уельських. Ось тільки, як уже незабаром з’ясувалося, це судження було поспішним.

Читайте також:  Енн Гетевей зізналася, що перенесла викидень: "Я прикидалася, що все гаразд"

Королева Камілла & Чарльз

Бачиш, за словами представника палацу, мова була зовсім не про сина Вільяма і Кейт. Адже у Камілли також є онуки і від власних дітей, народжених у шлюбі з Ендрю Паркером-Боулзом: Еліза, Фредді, Лола та близнюки Гас і Луї. І саме останній, будучи 14-річним юнаком, нерідко змушує червоніти свою літню родичку.

Королева Камілла та Луї

Варто нагадати, що Камілла вперше вийшла заміж ще 1973 року. Її нареченим став офіцер Британської армії. З боку здавалося, що цей союз міцний і непорушний. До того ж у шлюбі незабаром з’явилися на світ діти Том і Лора. На жаль, уже 1996 року цим стосункам прийшов кінець. Причиною ж, як ти знаєш, стало відновлене спілкування (і, може, навіть стосунки) з Чарльзом.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я