Конкурс з поїдання хот-догів у День незалежності США

66

Спонсори конкурсу – виробник сосисок та виробник ліків від печії.

 

Конкурс з поїдання хот-догів у День незалежності США

Нью-йоркський конкурс з поїдання хот-догів у День незалежності США закінчився внічию в 16-й раз за 17 років: у вівторок чемпіон серії Джоуї Честнат знову переміг, поглинувши 62 варені сосиски та розмочені у воді булочки за 10 хвилин.

Тисячі глядачів вітали подвиг 39-річного спортсмена, який обійшов учасників, які вже виграли конкурси з поїдання суші, пончиків та варених яєць. Спонсорами конкурсу виступили виробник сосисок та виробник ліків від печії.

Цього року конкурс з поїдання серед чоловіків розпочався із 2-годинної затримкою через грозу. Спочатку здавалося, що змагання будуть скасовані через надто велику небезпеку для глядачів, але потім організаторам все ж таки вдалося домовитися з поліцією. “Ніколи не можна ставити проти Америки”, – сказав коментатор спортивного каналу ESPN2.

Рекорд – 76 хот-догів

Честнат перемагає у конкурсі біля парку розваг Коні-Айленд на південь від Нью-Йорка щоразу з 2016 року. Його власний світовий рекорд складає 76 хот-догів – трохи менше 8 за хвилину. Цього року Честнат також потрапив до заголовків газет у США як рекламна фігура компанії з виробництва напоїв, яка тепер продає «Колачуп» для хот-догів – суміш напою колу та кетчупу.

Мікі Судо раніше лідирувала у жіночому змаганні з 39,5 хот-догами, підрахованими суддями. Вона перемагала у кожному конкурсі з 2014 року, за винятком 2021 року – тоді вона не брала участі, будучи вагітною жінкою.

Читайте також:  Конференція з клімату завершується без чіткого рішення щодо викопного палива

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я