Колумбійські діти джунглів виписані з лікарні

15

Пошукові групи виявили дітей у тропічних лісах після авіакатастрофи на початку червня.

 

Колумбійські діти джунглів виписані з лікарні

Колумбійські діти, врятовані живими після 40 днів перебування у тропічних лісах внаслідок авіакатастрофи у червні, були виписані з лікарні у столиці країни Боготі.

Як повідомив у п’ятницю Deutsche Presse-Agentur представник Колумбійського інституту добробуту сімей (ICBF), після більш ніж місячного перебування під наглядом лікарів брат та сестри на якийсь час були переведені до дитячого будинку. Стан їхнього здоров’я задовільний.

Допомогло знання місцевості

Бабуся та дідусь по материнській лінії подали заяву на опікунство. Мати дітей віком 13, 9, 5 та 1 року загинула в авіакатастрофі. Батько, який залишив регіон через постійні загрози з боку розкольницького угрупування «Фарк», з дітьми не проживав.

Пошукові групи виявили дітей у тропічних лісах на початку червня. Вони розбилися на гвинтовому літаку в пустелі 1 травня і після цього змушені були самостійно шукати собі їжу. Лише через 2 тижні після катастрофи, 16 травня, співробітники сил спеціальних операцій колумбійської армії дісталися уламків літака і виявили тіла пілота, матері і вождя корінного населення.

Брат і сестри – хлопчик та 3 дівчинки – належать до корінного населення. Можливо, знання місцевості допомогло їм вижити у джунглях.

Читайте також:  Хакери з Росії зламали смартфон Ліз Трас

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я