Коаліцію роздирають суперечки про розширення мережі доріг

21

Протягом кількох тижнів коаліція ворогувала щодо транспортної політики. «Зелені» рішуче відкидають плани міністра транспорту Віссінґа щодо розширення доріг. Тепер вони вимагають від СПД позначити позицію у суперечці.

 

Коаліцію роздирають суперечки про розширення мережі доріг

Парламентська група «зелених» у Бундестазі хоче більшої ясності від СДПН у конфлікті щодо прискореного розширення транспортної інфраструктури. Суперечки про розширення мережі доріг викликані, в тому числі, неясністю позицій: Парламентський директор Ірені Міхаліч заявила в середу в Берліні, що СДПН покликана не лише внести свої пропозиції щодо вирішення конфлікту, а й «ще раз прояснити власну позицію з цього питання на даний момент. ». Зрештою, соціал-демократи також назвали захист клімату важливою метою у федеральній виборчій кампанії 2021 року.

У правлячій коаліції вже кілька тижнів точиться суперечка про прискорення процедур планування у сфері транспорту. Міністр транспорту Фолькер Віссінґ (СвДП) хоче, щоб швидше будувалися не лише мости, а й автомагістралі. “Зелені” відкидають це. Зустріч лідерів коаліції з цього питання не призвела до консенсусу. Віссінґ стверджує, що дороги відіграють найважливішу роль у транспортуванні товарів.

Транспортний сектор повинен зробити свій внесок у захист клімату

«Ми вже кілька місяців вказуємо на те, що транспортний сектор має зробити свій внесок у захист клімату», – сказав Міхаліч. Інвестиції в оновлення застарілих мостів можуть бути зроблені негайно. Але на кожен євро, який буде використаний для розширення доріг, потрібно спочатку подивитися, чи не може цей євро бути краще витраченим на залізничний транспорт чи мобільність, дружню до клімату.

На питання, чи буде тепер проблема вирішуватися між канцлером Олафом Шольцем (СДПН) та міністром фінансів Крістіаном Лінднером (СвДП), політик «зелених» відповів: «Я припускаю, що рішення зараз розробляється на урядовому рівні, воно має, нарешті, вже кудись. то йти».

Читайте також:  Борис Джонсон у політичному безвиході

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я