Клінгбайль зустрівся з довіреною особою Сі Цзіньпіна в Китаї

12

На знак переорієнтації соціал-демократичної зовнішньої політики політик відвідує країни Азії. У Китаї він зустрівся з номером чотири у владній ієрархії та детально обмінявся думками.

 

Клінгбайль зустрівся з довіреною особою Сі Цзіньпіна в Китаї

Під час свого візиту до Китаю лідер СДПН Ларс Клінгбайль зустрівся з довіреною особою державного та партійного лідера Сі Цзіньпіна Ван Хуніном. Член впливового Постійного комітету Політбюро Комуністичної партії вважається головним стратегом та номером чотири в ієрархії влади. Як стало відомо, розмова тривала набагато довше, ніж планувалося спочатку.

Під час свого візиту до Китаю Клінгбайль був прийнятий за вищим розрядом. Напередодні він уже зустрівся з новим прем’єр-міністром Лі Цянем та провів переговори у Міжнародному відділі Комуністичної партії. Обмін думками відбувся перед майбутніми 20 червня у Берліні китайсько-німецькими урядовими консультаціями. Для Лі Цяна це буде перша поїздка за кордон після вступу на посаду у березні.

Після політичних переговорів Клінгбайль також відвідав Університет іноземних мов у Пекіні, де виступив із промовою та обмінявся думками зі студентами. У другій половині дня лідер СДПН планує вирушити далі до Південної Кореї. У Сеулі на завтра та четвер заплановані переговори з міністром закордонних справ Пак Чжин та відвідування компанії Samsung electronics, а у п’ятницю та суботу – візит до Монголії.

Поїздка лідера СДПН до Азії відбувається під знаком переорієнтації зовнішньої та безпекової політики соціал-демократів. Його супроводжуватиме прем’єр-міністр Саарланда Анке Релінгер, яка є новим представником виконавчої влади партії в Азії.

Читайте також:  Нетаньяху та Шольц відвідали меморіальний комплекс Голокосту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я