Кількість ядерних боєголовок збільшуватиметься «експоненційно»

24

Силач Північної Кореї Кім Чен Ин оголосив про різке збільшення ядерного арсеналу своєї країни. пленарне засідання центрального комітету його правлячої Трудової партії у Пхеньяні, поширене державними ЗМІ. “Необхідно експоненційно збільшувати кількість ядерних боєголовок”, – заявив Кім. Він також закликав якнайшвидше розробити нові міжконтинентальні балістичні ракети та відправити до космосу супутник-шпигун.

Згідно з повідомленням, пленарне засідання, яке тривало кілька днів, завершилося в суботу і було присвячене політичним пріоритетам керівництва у Пхеньяні у новому році. У середині тижня Кім уже оголосив про розширення військової могутності своєї країни та «нові основні цілі щодо зміцнення незалежної обороноздатності», які мають бути реалізовані у 2023 році. Він не повідомив жодних подробиць, тому спостерігачі у сусідній Південній Кореї припустили, що він мав на увазі мету, сформульовану на партійному з’їзді на початку 2021 року. На той час Кім говорив про низку проектів щодо зміцнення збройних сил та розширення ядерного арсеналу, включаючи «можливості першого удару» та «можливості відплати».

В останні місяці конфлікт на Корейському півострові знову став набагато вибухонебезпечнішим. Північна Корея не тільки стала частіше запускати балістичні ракети, а й посилила свою риторику щодо урядів Південної Кореї та США. Цього року збройні сили обох країн відновили повномасштабні спільні військові навчання через загрозу програми ядерної зброї Північної Кореї. Північна Корея піддається жорстким міжнародним санкціям через свою програму створення ядерної зброї.

Читайте також:  Перед очікуваним виселенням: розжарена атмосфера в Лютцераті

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :