Ізраїль схвалив будівництво понад 5600 квартир для поселенців

20

Ізраїль схвалив будівництво понад 5600 квартир у поселеннях на окупованому Західному березі, повідомляють ЗМІ. Компетентний орган затвердив плани будівництва у різних поселеннях, повідомляють ізраїльські ЗМІ.

Плани будівництва знаходилися на різних стадіях планування, деякі – на самому початку, а деякі – на завершальній стадії. Тиждень тому уряд ухвалив рішення скоротити процес затвердження планів щодо розширення поселень.

Про будівництво 1000 будинків, заплановане у поселенні Елі, було оголошено у відповідь на смертоносний теракт на Західному березі минулого тижня. Два палестинські бойовики застрелили чотирьох ізраїльтян на автозаправній станції.

Спірна поселенська політика

Політика Ізраїлю щодо поселень викликає багато суперечок. Наприкінці 2016 року Рада Безпеки ООН закликала Ізраїль повністю заморозити будівництво поселень на окупованих палестинських територіях, включаючи Східний Єрусалим. Поселення були названі у резолюції ООН порушенням міжнародного права та головною перешкодою на шляху до миру на Близькому Сході.

Ізраїль завоював Західний берег річки Йордан та Східний Єрусалим, серед інших територій, під час Шестиденної війни 1967 року. Палестинці, з іншого боку, хочуть створити на цій території незалежну державу Палестину зі столицею у Східному Єрусалимі.

Читайте також:  Папа Римський критикує експлуатацію африканського континенту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я