Хвиля судових позовів у США

8

Понад 8000 позовів щодо потенційної небезпеки хімічних засобів для випрямлення волосся.

L’Oréal та Revlon: Хвиля судових позовів у США

Люди, які бажають мати пряме волосся, часто вдаються до допомоги косметичних засобів. Але вони можуть завдати шкоди здоров’ю, і тепер косметичним гігантам L’Oréal та Revlon, а також іншим виробникам доведеться відповідати за свої дії у суді.

Окружний суд США в штаті Іллінойс розглянув понад 8000 позовів про потенційну небезпеку хімічних засобів для випрямлення волосся, що викликає рак. Позивачі надали суду достатньо доказів того, що компанії допустили недбалість, неправильно розробили продукцію та не попередили покупців про ризики. У понеділок окружний суддя США Мері Роуланд у штаті Іллінойс винесла рішення про вирішення розгляду справи. Позови торкнулися і невеликих косметичних компаній, у тому числі й індійських. Компанії L’Oréal та Revlon не відповіли на запити інформаційного агентства Reuters.

Перші позови вже у 2022 році

У жовтні 2022 року дослідження Національного інституту здоров’я США показало, що у жінок, які використовують цю продукцію кілька разів на рік, більш ніж удвічі підвищується ризик розвитку раку матки. Минулого року компанія L’Oréal заявила, що впевнена у безпеці продукції та вважає, що нещодавно подані позови не мають під собою юридичної основи. Представник Revlon раніше заявив агентству Reuters, що компанія не вважає, що наука встановила зв’язок між хімічними засобами для випрямлення волосся та раком.

Читайте також:  Команда Трампа передала слідчим більше секретних матеріалів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я