Хтось із зірок ледве зводив кінці з кінцями і був бездомним

10

Коли мова заходить про багатих та знаменитих, скептики закочують очі. Адже часто ми бачимо лише результат шляху зірок. Зараз Джей Ло, Джим Керрі, Холлі Беррі та інші можуть дозволити собі розкішне життя. Але одного разу доля випробувала їх на міцність. Не всі знають, скільки поневірянь, негараздів та проблем довелося пережити цим артистам до того, як вони стали успішними та багатими. Сьогодні у нашій добірці «бездомні» знаменитості. Справді був час, коли їм доводилося ночувати у метро чи на лавках у парках. Кожен має свою історію, і ці історії ми зараз розповімо.

«Бездомні» знаменитості: кого із зірок доля встигла випробувати на міцність

Дженіфер Лопес

Джей Ло виріс у бідному районі Нью-Йорка. Вона й близько не мала всього того, що зараз вона може дати своїм дітям. Батьки Дженніфер уважали кожну копійку, щоб забезпечити трьох дітей. Джей Ло мріяла про більше. Вона хотіла стати зіркою. Тільки ось її прагнення зіткнулися із відчайдушним опором сім’ї. Кинувши навчання, Лопес пішла з дому. Жити не було де. Тому артистка-початківець ночувала у танцювальній студії, у якій займалася. Незручний диван на якийсь час став її притулком.

Сільвестр Сталлоне

В одному з інтерв’ю Сталлоне зізнався, що в юності він мав думки пограбувати банк. Актор був гол як сокіл. Йому доводилось ночувати на автовокзалі, тому що зі орендованої квартири його попросили піти. Пізніше Сільвестра врятували фільми для дорослих, де він почав зніматися. Добре, що там Сталлоне не розтринькав весь свій талант і зміг пробитися у світ великого кіно.

Холлі Беррі

Знаменитій акторці з дитинства доводилося вигризати зубами своє місце під сонцем. У школі її часто ображали, наголошуючи на кольорі шкіри Холлі. Але бойовий дух допоміг дівчині впоратися. Вона змогла стати президентом класу, редактором шкільної газети, а згодом і здобула титул Першої віце-міс США. Шлях до успіху Холлі у кіно був важким. Коли дівчина робила перші кроки у кар’єрі, рідні не хотіли її підтримувати. Фінансово їй також ніхто не допомагав. Був час, коли Холлі опинилася без даху над головою. Вона ночувала у притулках для безпритульних і насилу зводила кінці з кінцями.

Читайте також:  Шайло Джолі-Пітт дістали розбірки батьків

Джим Керрі

До того як на Джима впала світова слава, він пройшов усі кола пекла. Велика родина Керрі була бідною. Ситуація наближалася до трагічної, коли батько сімейства втратив роботу. Юному Джиму доводилось після школи працювати по 8 годин на заводі прибиральникомщоб хоч якось допомогти сім’ї. Інші теж не байдикували, але робота на заводі була нестерпною, довго витримати це було важко. Тому були часи, коли вся родина жила у фургоні чи наметі у дворі родичів.

Деніел Крейг

Чи можеш ти уявити Деніела Крейга, який ночує на лавці у парку? Здається, це щось із галузі фантастики. Але актор, який зіграв знаменитого агента 007, і справді колись був змушений спати просто неба. Життя у Лондоні не з дешевих. А акторові-початківцю, який тільки прийшов у театр, лондонське життя явно було не по кишені. Крейгу доводилося виживати. Адже мільйонні гонорари впали на нього далеко не одразу.

Ед Ширан

Знаменитий співак Ед Ширан теж пізнав всі тяготи тернистого шляху до успіху. Коли юнакові було 16, він переїхав до Лондона. Зрозуміло, у музиканта-початківця золото не сипалося з кишень. Знайти не те що пристойне, а хоч якесь житло було важко, коли не маєш на це грошей. Іноді Ед міг переночувати у друзів та знайомих. Але сильно нахабніти він не хотів. Тому траплялися випадки, коли Ширан спав у метро або залишався просто на вулиці.

Як бачиш, не варто думати, що знаменитості все дісталося на блюдечку або впало з небес. І таких прикладів ще вистачить не на одну статтю.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я