Хто новий обранець розкішної Моніки Беллуччі (ти його знаєш)

332

В очах любителів кіно Моніка Беллуччі та Тім Бертон найчастіше виглядають сутностями одного й того самого порядку. Знаменитості, легенди, візіонери, представники «старої школи» світового кінематографа — це однаково стосується і красуні Моніці, і ексцентричного Тиму. Ось тільки раніше вважалося, що, крім професії, цю пару нічого до ладу не пов’язує. Але не тут було! Вузькі папараці надали публіці знімки, на яких Моніка і Тім гуляють Парижем пліч-о-пліч.

Моніка Беллуччі та Тім Бертон: несподіваний роман

Загадковий знімок

Шанувальники пари впізнали сенсаційну новину із французької газети. Таблоїд вийшов з обкладинкою, на якій Моніка Беллуччі та Тім Бертон були зафіксовані прямо під час романтичної прогулянки Парижем. Ось тільки французи-журналісти до ладу так нічого і не розповіли про підґрунтя знімка. Запропонували зачекати на наступний номер…

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від El Tío del Cine (@tiodelcine)

Втім, коли початковий шок пройшов, кіномани замислилися. В принципі, Моніці та Тіму нічого не заважає зав’язати стосунки. Різниця у віці у них несуттєва: актрисі 58 років, режисерові 64. До того ж, і Бертон, і Беллуччі вже тривалий час перебувають у холостяцькому статусі.

Романи Моніки

Фанати розкішної італійки насамперед згадають про яскравий шлюб красуні з Венсаном Касселем. Елегантна дама Моніка і пануватий хуліган Венсан складали чудову пару. Знімки подружжя досі гуляють Мережею, захоплюючи чесний народ. Навіть не віриться, що розлучення француза та італійки стався цілих 10 років тому!

Після Касселя у Моніки довгий час не було офіційного партнера. Потім дивовижна актриса і модель закрутила роман із французьким художником Ніколя Лефевр. Але чотири роки тому Беллуччі та Лефевр розлучилися. З того часу жодних відомостей про нові відносини Моніки не було.

Читайте також:  Як 58-річна Моніка Беллуччі своїм виходом нагадала, що вона королева

Минуле Бертона

По суті, публіці відомо лише про двох коханих Тіма. І то першу зараз пам’ятають лише шанувальники творчості режисера. Актриса та танцівниця Ліза Мері була супутницею життя Бертона в період з 1992 по 2001 рік. Ну а потім Бертон захопився Хеленою Бонем Картер, з якою розлучився лише 2014 року. З того часу Тім ходив холостяком.

Інтрижка чи щось серйозне?

Невдоволені лаконічністю наданих французами відомостей, шанувальники пари провели самостійне розслідування. Досить швидко з’ясувалося, що роман режисера та актриси триває вже цілих 4 місяці! Якщо вірити фанатам, Бертон та Беллуччі зійшлися на ліонському кінофестивалі імені братів Люм’єр у жовтні 2022 року.

Зрозуміло, довга кінокар’єра привчила і Тіма, і Моніку до певної скритності. Тому зараз мало хто, крім близьких друзів пари, знає, які плани будують на майбутнє режисер та актриса. Втім, як би там не було, фанати в один голос бажають закоханим щастя. А заразом сподіваються найближчими місяцями отримати нові відомості про роман своїх кумирів!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я