“Хто на що вчився”. Чим відрізняються шлюби Кейт Міддлтон та Меган Маркл

16

У порівнянні з принцом Вільямом і Кейт Міддлтон, Меган Маркл і принц Гаррі не так давно одружені. Судити про успіх та фортецю подружнього союзу за часом — не найкраща ідея. Набагато важливіші принципи сімейного життя, яких намагаються дотримуватися пари. І у цьому плані між нашими героїнями велика різниця. Чим відрізняються шлюби Кейт Міддлтон та Меган Марклпоміркувала письменниця Тіна Браун

«Хто на що навчався»: чим відрізняються шлюби Кейт Міддлтон та Меган Маркл

Чи знайшли Кейт і Меган щастя в сімейному житті, можуть судити тільки вони та їхні чоловіки. Збоку може здаватися, що обидві пари гармонійні і подружжя ладнає один з одним. Що ж насправді відбувається за зачиненими дверима, залишається лише здогадуватися. Проте королівський експерт Тіна Браун вважає, що гармонії в парі Вільяма та Кейт набагато більшеніж у відносинах герцогів Сассекських.

Кейт та Вільям

Принц і принцеса Уельські вже 11 років у шлюбі. Перед цим вони ще десять років траплялися. Тож їхній союз уже перевірено часом. У пари троє чудових спадкоємців: Джордж, Шарлотта та Луї. І, здається, що у сім’ї панує повна ідилія.

Експерт наголошує, що відносини Вільяма та Кейт добре злагоджені в плані підтримки та розуміння. Вони вміють жити без зайвого нервування в шлюбі. І це чудово, адже подружжя не виснажене морально. Свою внутрішню силу вони можуть витратити не так на конфлікти, але в щасливі моменти удвох із дітьми.

«Уільям та Кейт часто заспокоюють один одного. Їхній шлюб дуже добре тримається в цьому плані»– Каже Тіна Браун. Сім’я Гаррі та Меган такою гармонією у відносинах похвалитися не можеЯк вважає експерт. Хто на що вчився– Підключаються користувачі.

Читайте також:  Як поводилася Меган Маркл, дізнавшись, що принц Гаррі насправді не такий уже багатій

Меган та Гаррі

Говорячи про шлюб Гаррі та Меган, експерт постійно вживає слова хаос, катастрофа, драма. Коли Кейт заспокоює Вільяма (або навпаки), Меган змушує Гаррі ще більше розгорятися.

«У шлюбі Сассексов подружжя заводить одне одного, і ця установка “ми самі проти всього світу” – це катастрофа»– Вважає експерт.

Але виникає запитання: якщо у Гаррі і Меган все так погано і катастрофічно, то як вийшло, що вони досі разом? Принц та актриса одружилися у 2018 році. Зараз у них двоє дітей: Арчі та Лілібет. Інсайдери подейкують, що подружжя замислювалося і про третю дитину.

Як вважає Тіна Браун, у герцогів Сассекських є важлива спільна риса, яка і не дає їхньому союзу зруйнуватися. І Меган, і Гаррі люблять драматизувати, з кожної своєї дії робити руйнівну виставу, а після себе залишати «випалену землю». Це зближує подружжя. Але це, як каже експерт, неправильно.

Навіть те, як Гаррі та Меган вийшли з королівської родини, можна було зробити набагато м’якшим і правильнішим. Вони б тоді не посіяли такий хаос і, можливо, навіть зберегли б нормальні стосунки із сім’єю. Але ж куди без драми! Також поведінка герцогів та їх принципи подружнього життя пояснюються тим, що за натурою вони запальні. Вони не вміють зберігати самовладання так, як це роблять Вільям та Кейт.

Виходить, що головна відмінність між Кейт і Меган у шлюбі – те, що перша вміє умиротворювати, а друга – трощити. “Одна заспокоює чоловіка, а інша заводить”, – каже королівський експерт. Як гадаєш, яка модель поведінки швидше закріпить шлюб, ніж приведе його до фіналу?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я