ХДС: Шредера потрібно позбавити нагород

16

ХДС у Нижній Саксонії вимагає покарати політика за його участь у прийомі до російського посольства.

 

ХДС: Шредера потрібно позбавити нагород

Шредера треба покарати: після того, як колишній канцлер Герхард Шредер (СДПН) взяв участь у прийомі у російському посольстві з нагоди річниці перемоги над нацистською Німеччиною, ХДС у Нижній Саксонії вимагає позбавити політика нагород. «Герхард Шредер святкує разом з тими, хто наразі несе відповідальність за невимовні страждання та смерть стільки людей в Україні», – написав голова ХДС у парламенті землі Себастьян Лехнер у листі до прем’єр-міністра Нижньої Саксонії Стефана Вайля (СДПН), повідомила у понеділок газета Hannoversche Allgemeine Zeitung.

«Своєю поведінкою Шредер показав себе негідним Медалі Нижньої Саксонії та Великого хреста за заслуги». У зв’язку з цим Лехнер вимагає відмінити нагородження Шредера Державною медаллю і Великим хрестом за заслуги.

«Відвідавши прийом у російському посольстві, Герхард Шредер, на жаль, ще раз довів, що він зберігає симпатії до російського режиму – незважаючи на всі злочини, скоєні під час агресивної війни проти України», – заявила прес-секретар уряду Анке Перксен. “Це не можна виправдати”.

Тим не менш, Вайль не бачить причин переглядати свою колишню позицію щодо Медалі Нижньої Саксонії. Герхард Шредер надав визначні заслуги землі у період свого перебування на посаді прем’єр-президента Нижньої Саксонії. Ці заслуги не були зменшені поведінкою Шредера після початку війни в Україні. У зв’язку з цим Вайль не став би зараз розвивати будь-яку діяльність у сенсі відкликання колишніх нагород.

Читайте також:  Бундестаг визнав злочини проти езидів геноцидом

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я