ХДС планує впоратися з мовними проблемами дітей

15

Пропонується запровадити мовне навчання за рік до початку школи.

 

ХДС планує впоратися з мовними проблемами дітей

Щоб краще впоратися з мовними проблемами дітей, ХДС хоче внести зміни до шкільного закону землі Баден-Вюртемберг та запровадити обов’язкове навчання за рік до початку школи для дітей з відповідними потребами. «Попереднє тестування за 2,5 роки до початку занять мало б сенс», – йдеться у позиційному документі, ухваленому земельним виконавчим органом ХДС у понеділок. «Оскільки мовні проблеми є найбільшою перешкодою для успішного навчання, всі діти повинні бути на рівні з мовним рівнем у перший день у школі (гамбурзька модель)». Спочатку це повідомила Зюдвест Прес (вівторок).

«Передусім політика означає розстановку пріоритетів – наш пріоритет, безумовно, на найменших», – сказав лідер ХДС Томас Штробль газеті з Ульма. «Неймовірно важливо, щоб фундамент був закладений правильно, потім можна буде успішно будувати. Зокрема, мова є ключем до освіти», – додав він.

Виховання дітей – пріоритетне завдання політики

Крім того, виконавча влада ХДС вимагає у документі, щоб галузь дошкільної освіти була чітко пріоритетною. До 2026 року до цієї сфери мають надійти додаткові кошти. «Таким чином, ми хочемо досягти того, щоб виховання дітей молодшого віку розглядалося як пріоритетне завдання освітньої політики».

Для того, щоб отримати педагогічні кадри, ХДС може уявити собі премію за повторне влаштування до школи у вигляді одноразової виплати для фахівців, які більше не працюють за професією. CDU не повідомив жодних подробиць про суму.

Читайте також:  Німеччина ухвалила рішення про "масову" висилку російських дипломатів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я