Хассельман визнала недоліки “зелених”

15

Після поразки «зелених» на виборах у Бремені лідер парламентської групи Хассельман самокритична.

 

Хассельман визнала недоліки «зелених»

Лідер парламентської групи Партії зелених Брітта Хассельманн визнала недоліки «зелених» щодо донесення кліматичної політики своєї партії до населення. «Очевидно, ми не донесли цього достатньо. Це треба сказати досить самокритично», – заявила політик «зелених» у вівторок у програмі ZDF Morgenmagazin після поразки її партії на виборах у Бремені. Непродумані зміни у зв’язку з кліматичною кризою викликали б багато невизначеності. Завдання «зелених» – дати зрозуміти, що необхідні екологічні зміни мають супроводжуватись соціальним балансом.

За словами Хассельманн, помилок було допущено і в рішеннях щодо теплообміну та кадрової політики держсекретаря Патріка Грайхена. «Скрізь, де люди ухвалюють рішення, робляться помилки. Важливо визнати ці помилки». Так зробив, зокрема, міністр економіки Роберт Хабек («зелені»). Грейхен брав участь у обранні Міхаеля Шефера як нового директора-розпорядника Німецького енергетичного агентства (Dena), який перебуває у федеральній власності. В даний час процедура призначення на цю посаду починається наново. Хабек дотримується кандидатури Грайхена. Хассельман назвала це рішення правильним.

Хассельманн визнала, що на виборах у Бремені не вистачало «попутного вітру» з Берліна. Водночас, за її словами, бременський електорат насамперед голосував за землю Бремена, а не за федеральну політику. На недільних виборах до земельного парламенту показники «зелених» опустилися з 17,4% у 2019 році до 12,0%.

Читайте також:  Шольц вирушив у другу поїздку Африкою

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я