Хабек незадоволений федеральним урядом

14

Міністр економіки вважає показники роботи уряду не просто гідними, а чудовими. Однак Роберт Хабек критикує зовнішній вигляд світлофора.

 

Хабек незадоволений федеральним урядом

Хабек незадоволений федеральним урядом: Федеральний міністр економіки розкритикував уряд «світлофора». «Я теж незадоволений федеральним урядом», – сказав він у неділю ввечері у програмі ARD «Анна Вілль» у відповідь на зауваження про те, що багато хто незадоволений федеральним урядом канцлера Олафа Шольца (СДПН).

«Послужний список не лише гідний, а й чудовий», – наголосив Хабек. Наприклад, сказав він, уряд благополучно провів Німеччину через зиму, уникнув дефіциту газу і досяг зниження цін на електроенергію і газ. Ціни на енергоносії та продукти харчування зараз значно знижуються.

«Але, звичайно, ми не сяяли у вільному стилі, тобто у зовнішньому вигляді уряду зараз. Ніхто не може цього стверджувати», – сказав Хабек, також на тлі внутрішніх суперечок в уряді щодо закону про теплопостачання. “На даному етапі не можна бути задоволеним”.

Переговори між лідерами фракцій неодноразово провалювалися

Минулого тижня партії червоно-зелено-жовтої коаліції домовилися про те, що закон про опалення буде оперативно включений до порядку денного Бундестагу. Це було перше читання законопроекту, який не буде ухвалено до третього читання. До цього часу зміст закону ще може бути змінено. Канцлер Шольц, міністр Хабек і лідер ВДП Крістіан Лінднер були викликані після того, як переговори між головами парламентських фракцій та їхніми депутатами про те, чи законопроект має бути включений до порядку денного Бундестагу вже цього тижня, знову провалилися.

За словами Хабека, уряд вибрався з «ями», в якій він знаходився останні три-чотири тижні. За його словами, на питання про закон про опалення, що залишилися, можна відповісти. “Всі працюють під великим тиском, щоб отримати юридично чисті тексти”, – сказав міністр. Тепер прийдуть закони. «Ми представили надзвичайну програму захисту клімату, ми представили закон про захист клімату», – сказав він, навівши приклади.

Читайте також:  83 загиблих та 1126 поранених

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я