Гвінет Пелтроу збирається закінчити публічну кар’єру

5

51-річна актриса планує уникати публічної уваги.

Гвінет Пелтроу збирається закінчити публічну кар'єру

Гвінет Пелтроу збирається закінчити публічну кар’єру

Чи хоче Гвінет Пелтроу попрощатися зі своїм життям у центрі уваги? У новому інтерв’ю журналу «Bustle» американська актриса розповіла про свої професійні плани, які, зважаючи на все, не матимуть нічого спільного з проектами перед камерою в майбутньому.. «Я буквально зникну з життя. Ніхто мене більше ніколи не побачить», – каже 51-річна актриса.

Натомість мати двох дітей планує зосередитися на своєму lifestyle-бренді «Goop», який випускає продукцію в галузі краси, моди, здоров’я, їжі та вдома. Серед іншого, Пелтроу вже встигла наробити шуму, випустивши такі товари, як свічки з вагінальним запахом, спрей, що відлякує вампірів, вагінальні яйця з рожевого кварцу або вібратор вартістю 10 000 доларів, виготовлений із 24-каратного золота.

Компанії та сім’ї достатньо

За словами Пелтроу, справи йдуть добре. Їй подобається “бути творчою особистістю, працювати в команді, радіти новим ідеям, бути новатором, думати наперед”. Просто, схоже, їй потрібне більше часу для своєї компанії. «Зараз я перебуваю в такій фазі, коли мені здається, що все відбувається ще хаотичніше, тому що в мене так багато справ», – каже вона.

«Мій син та пасинок – старшокласники, і іноді мені здається, що сам процес вступу до коледжу – це робота на повну ставку». У Пелтроу є 19-річний Еппл і Мозес, який на два роки молодший від її колишнього чоловіка Кріса Мартіна. З 2018 року вона одружена з американським сценаристом і режисером Бредом Фалчуком, у шлюбі з яким у неї ще двоє дітей.

Гвінет Пелтроу: Гроші ніколи не були мотивацією

Незважаючи на велику родину, вона сама займається домашніми справами. Однак і в компанії у неї «багато справ», і іноді вона досягає межі своїх можливостей. «Мені чомусь здавалося, що у свої 50 років я можу зменшити оберти. Щоправда, не знаю, чому я так вирішила».

Читайте також:  Правила видачі прав водія: Країни ЄС позиціонують себе

Те, що Пелтроу захотіла змінити напрямок своєї кар’єри, здається недивним. Але вона не може сидіти склавши руки, каже вона. Коли я беру вихідні, я іноді нервуюсь і думаю: «Боже мій, що я робитиму?». Гроші, за її словами, не є для неї мотиватором у всьому цьому. «Я завжди знімала незалежні фільми. Гроші ніколи не були моєю метою», – каже Пелтроу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я