Група експертів розслідує напад на військовий об’єкт в Ірані

20

Про злочинців і точну мету нападу відомо небагато. Але в безпосередній близькості знаходяться авіабаза та ядерний об’єкт.

Група експертів розслідує напад на військовий об’єкт в Ірані

Іранський уряд направить групу експертів до міста Ісфахан для розслідування підґрунтя нападів на військовий об’єкт. Про це повідомив комітет із безпеки іранського парламенту в ефірі державної мовної компанії IRIB. Крім військових експертів, члени комітету з безпеки повинні взяти участь у розслідуванні, а потім доповісти про рішення, ухвалені політичним керівництвом.

Згідно з повідомленням державного інформаційного агентства Irna, завод з виробництва боєприпасів Міністерства оборони неподалік мегаполісу Ісфахан у центральному Ірані був атакований кількома невеликими літаками в неділю ввечері. За заявою Міністерства оборони Ірану, це була військова атака. Три літаки було знищено іранською протиповітряною обороною. Внаслідок нападу ніхто не постраждав.

У неділю міністр закордонних справ Хусейн Амірабдоллахіан назвав напади боягузливими та безглуздими. Такі напади не підривають ані військових, ані ядерних досягнень країни, сказав головний іранський дипломат, повідомляє інформаційне агентство Tasnim. Амірабдоллахіан не сказав, хто, на його думку, відповідає за напади. У політичних колах, однак, говорять про двох заклятих ворогів Ірану – Ізраїлю та США.

У неділю газета Wall Street Journal повідомила з посиланням на людей, «знайомих із ходом операції», що за нападами стоїть Ізраїль. Київ тим часом зробив посилання на війну в Україні. «Логіка війни невблаганна та вбивча», – написав у Twitter Михайло Подоляк, радник президента України. «І він виносить суворі рахунки винним та співучасникам. (…) Україна попередила вас». Іран офіційно оголосив себе нейтральним в українській війні, але Київ звинувачує його, зокрема, у постачанні російським військам безпілотників для атак на українські міста.

Читайте також:  Іранські заворушення продовжились в університетах

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я