Графік роботи сервісних центрів МВС Рівненщини у період новорічних свят

12

Наближаються новорічні та різдвяні свята, а сервісні центри МВС невпинно працюють і роблять все можливе аби кожен українець мав безперешкодний доступ до отримання державних послуг.

У період дії правового режиму воєнного стану не застосовуються норми, які встановлюють святкові та неробочі дні. Це означає, що офіційних святкових та неробочих днів зараз в Україні немає.

Оскільки святкові дні збігаються з вихідними, то всі сервісні центри МВС працюють у звичному режимі — за 5-денним робочим тижнем.

Територіальні сервісні центри МВС, які надають послуги, у святкові дні працюватимуть за таким графіком:

  • вівторок — п’ятниця — з 8:00 до 17:00 (без перерви на обід);
  • субота — з 8:00 до 15:45 (без обідньої перерви);

Вихідні дні: неділя, понеділок.

Нагадаємо, із листопада графік усіх сервісних центрів МВС, які надають послуги, було оновлено з метою оптимізації витрат електроенергії. А надання послуг у сервісних центрах МВС здійснюється за попереднім записом. Отримати талон можна через функціонал е-запис на сайті Головного сервісного центру МВС або в терміналах, які встановлено безпосередньо в приміщеннях сервісних центрів МВС.

Наголошуємо, що отримати талон  попереднього запису в терміналі можна не пізніше, ніж за годину до кінця робочого дня сервісного центру МВС. 

Головний та регіональні сервісні центри МВС у святкові дні працюють за таким графіком:

  • понеділок — четвер — з 9:00 до 18:00;
  • п’ятниця — з 9:00 до 16:45;

Обідня перерва: з 13:00 до 13:45 — 45 хвилин;

Вихідні дні: субота, неділя.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.

Читайте також:  На Рівненщині тисячу гривень хабаря водій пропонував поліцейським: домовитися не вдалося

РСЦ ГСЦ МВС в рівненській області

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я