Волонтерки та захисниці ЗСУ і ТРО знялися у кліпі на пісню Angy Kreyda «Буде тобі, враже, так, як Відьма скаже…»

77

Це синергія однодумців: волонтерів, військових та цивільних.

За підтримки Благодійного фонду Ігоря Черненка українські волонтерки та захисниці з ЗСУ, ТРО, полку «Азов», «Правого сектору» та Kraken зняли не просто гарний кліп на пісню Angy Kreyda «Буде тобі, враже, так, як Відьма скаже…», а справжнє прокляття для окупантів.

Це відео можна вважати ідеальним прикладом того, як зараз в Україні все працює.

«Мене зарядила ця пісня, як тільки я вперше її почув, – розповів історію створення кліпу співзасновник благодійного фонду, командир роти Ігор Черненко. – При наступній зустрічі з командою фонду, я поділився думками, що можна оживити ці неймовірні слова пісні на екрані кліпом зі справжніми воїнами-дівчатами. Я навіть не очікував, але під кінець нашої розмови волонтерка зі Львова Мар’яна («Мольфарка») вже майже все придумала: як організувати зйомки, кого запросити в проєкт, як зконтактувати з поетесою, які договори підписати. За це велика подяка «Мольфарці» – патентному повіреному Мар’яні Ридель (Ривюк). Окрема подяка геніальній поетесі сучасності – Людмилі Горовій за слова пісні, а також  Angy Kreyda за музику».

Як розповіли у фонді, у кліпі знімались реальні українки, які справді працюють на перемогу. Хто лікує, хто воює, хто готує, хто дбає про забезпечення особового складу – не було випадкових жінок чи медійних запрошених гостей. Організувати весь процес було нелегко, адже треба було складати графіки зйомок під ротації дівчат-військових та їздити забирати їх на зйомки особисто з фронту.

У пісні звучать реальні голоси дівчат, яких ми бачимо у кліпі. Емоції дівчат у ньому були непідробними, адже кожна не з розмов знає, що таке війна та скільки біди окупанти принесли на нашу землю.

«Хочеться справедливого покарання окупантам через те, що вони коять з моєю родиною, з моєю країною, з моєю землею. За усю пролиту кров і за сльози наших дітей, за покалічені життя й  долі. Іноді емоції нагадують вулкан, часом це лють, що кличе до помсти. Зараз ми, всі українці, воюємо – кожен на своєму фронті. Магія в тому, що в тих умовах, в яких ми живемо: в холоді, голоді, емоційному та фізичному тиску – продовжувати боротись з ворогом, і то є справжня магія!», – так про свої емоції у кліпі розказала Аня «Ракета», військовослужбовиця з ТРО.

Мар’яна «Мольфарка» – волонтерка, яка організувала процес зйомок та продюсування відео, розказала, що долучилась до проєкту, бо для неї це можливість допомогти забезпечити юридичну сторону організації процесу. Окрім того, зі слів воїнів, вона неодноразово чула, як хлопці на фронті сподіваються і вірять в силу українських Берегинь.

«Українські жінки не лише карають окупантів, а й дбають про здоров’я наших воїнів. Цей проєкт дуже цікавий, бо він не тільки про гарний кліп, а також про можливість залучити донат на чітко визначену добру справу – мобільну стоматологію. Поранених евакуюють на реабілітацію, а от багато місяців в окопах без стоматолога – це неприємна реальність, яку ми хочемо і можемо змінити», – зауважила волонтерка.

Насправді допомагати українським воїнам може кожен. Військова ЗСУ Ірина «Аліта» каже, що щодня відчуває підтримку волонтерів та усіх, хто допомагає воїнам: «Кожен раз, коли до мене потрапляє оберіг, зроблений руками волонтерів, я розумію, що людина яка це зробила, мала тільки хороші наміри і зробила його з найкращими побажаннями, а від цього у мене покращується настрій, мені передається ця енергетика. Я думаю, це працює зараз з українськими жінками, в яких війна пробуджує їх приховані сили й здібності, вони мають надзвичайну волю і я певна, що насилають ці емоції ворогам».

Читайте також:  Чи зможе громадянська інфраструктура України пережити цю зиму?

Вся команда так надихнулась процесом зйомок кліпу, що запланувала попереду ще декілька музичних проєктів.

Слова: Людмила Горова

Режисер: Роман Коржов

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я