Георг Генсвайн поцілував труну Бенедикта на прощання

112

Напевно мало хто знав покійного Папу так добре, як Георг Генсвайн. Особистий секретар Бенедикта попрощався з ним на площі Святого Петра особливим жестом.

Генсвайн цілує труну Бенедикта на прощання

Перед заупокійною месою за покійним Папою Римським Бенедиктом XVI його давній довірений і особистий секретар Георг Генсвайн попрощався з ним особливим жестом. Архієпископ нахилився над труною на площі Святого Петра у четвер вранці і поцілував її.

В останні роки ніхто не був ближчим до Бенедикта, ніж Генсвайн. Він був призначений своїм наставником архієпископом курії – тобто єпископом з функціями у Ватикані, але без єпархії – у 2012 році, вже будучи помічником та секретарем Бенедикта протягом майже десяти років. Вони вже працювали разом, коли Бенедикт був префектом Конгрегації доктрини віри під своїм ім’ям Йозеф Ратцінгер.

Труна Бенедикта вигавована для прощання на площі Святого Петра

Під звуки дзвонів 12 людей винесли дерев’яну труну Папи Бенедикта з базиліки Святого Петра і встановили її перед тисячами віруючих, які зібралися на площі.

На величезній мощеній еспланаді, яка була оповита туманом, пролунали оплески на знак поваги до Бенедикта, героя для римо-католицьких консерваторів, який шокував світ, пішовши у відставку майже десять років тому.

Натовпи людей почали прибувати до Ватикану ще о 4 годині ранку, за п’ять з половиною годин до похорону, який проведе його наступник, Папа Франциск.

Читайте також:  Пожежі в Західній Канаді – 29 000 осіб евакуйовано

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я