Генеральний секретар ВДП критикує Фезера

24

СвДП незадоволена зусиллями федерального міністра внутрішніх справ Ненсі Фезер (СДПН) щодо обмеження нелегальної міграції. У нинішніх дебатах про міграцію міністр виглядає «відомою жінкою», сказав генеральний секретар ВДП Біжан Джір-Сарай в інтерв’ю газеті Deutsche Presse-Agentur. “Вона фатально недооцінювала це питання протягом тривалого часу і не займалася необхідними реформами в імміграційній політиці”, – критикує політик ВДП.

Він сказав, що муніципалітети мають рацію, вимагаючи не тільки більшої підтримки у вирішенні завдань на місцях, а й «кращого управління та контролю міграції». Він попередив: «Якщо нелегальна міграція не буде помітно обмежена, згода місцевого населення на імміграцію та інтеграцію також піде на спад».

Джір-Сарай ставить під сумнів свою роль у виборчій кампанії у Гессені

У цій ситуації просто оголосити про черговий саміт щодо біженців недостатньо, сказав Джір-Сарай. Він також звинуватив федерального міністра внутрішніх справ у тому, що вона «дуже нерішуча» у своїх зусиллях щодо розподілу біженців на європейському рівні. «Пані Фезер має чесно відповісти собі на запитання, чи відповідає її роль організатора передвиборчої кампанії у Гессені складним завданням на посаді федерального міністра внутрішніх справ», – додав він.

Минулої п’ятниці гессенська СДПН зробила Фезера своїм головним кандидатом на виборах у штаті у жовтні. Міністр раніше заявила, що поїде в Гессен тільки як міністр-президент. Якщо не з’явиться уряд землі на чолі із СДПН, Фезер хоче залишитися федеральним міністром внутрішніх справ.

Вона хоче обговорити проблеми муніципалітетів у розміщенні та догляді за українськими військовими біженцями та особами, які шукають притулку, на зустрічі на найвищому рівні з представниками муніципалітетів та земель наприкінці лютого чи на початку березня.

Читайте також:  AfD не є проблемою у президії парламенту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я