Fox News і Dominion врегулювали суперечку про наклеп

33
Американська телекомпанія Fox News та виробник машин для голосування Dominion уклали позасудову угоду в судовій суперечці з приводу звинувачень у наклепах, пов’язаних із необґрунтованими заявами щодо фальсифікації результатів голосування на президентських виборах 2020 року. Таким чином, Fox News та Dominion врегулювали суперечку.

Fox виплатить Dominion 787,5 мільйонів доларів США (трохи менше 720 мільйонів євро) як компенсацію збитків, повідомив адвокат Dominion Джастін Нельсон. Згідно з повідомленнями журналістів із зали суду, укладання мирової угоди передували переговори між адвокатами обох сторін.

Спочатку Dominion вимагала відшкодування збитків у розмірі близько 1,6 мільярда доларів США (близько 1,5 мільярда євро) у зв’язку з тим, що телеканал Fox News розповсюдив повідомлення про маніпуляції з комп’ютерами для голосування. Керівництво телеканалу посилалося на свободу преси і наполягало на тому, що вони законно відтворили повідомлення тодішнього президента США Дональда Трампа та його адвокатів як новини. Dominion, з іншого боку, хотів довести, що Fox News навмисно передавав хибні новини.

Читайте також:  Беттіна Мартін вирушила до канадського Галіфаксу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я