Fallout 4 стала доступною на PlayStation 5 і Xbox Series X/S

19
Fallout 4

На персональних комп’ютерах та консолях вийшло оновлення для Fallout 4 з окремою версією гри для PlayStation 5 та Xbox Series X/S із покращеною графікою. Оновлення можна скачати абсолютно безкоштовно.

Розробники обіцяють не тільки нову картинку з підтримкою 4K-дозвіл з частотою оновлення 60 кадрів в секунду, але й підвищену продуктивність.

Завантажити безкоштовне оновлення можуть власники купленої Fallout 4 для PlayStation 4. Однак безкоштовне оновлення до сучасної версії недоступне, якщо Fallout 4 було отримано в рамках акції PS Plus Collection. У такому разі гру з покращеною графікою доведеться купувати окремо. Сама гра займає консолі 56,5 ГБ.

Власників консолей минулого покоління також не забули. На PlayStation 4 і Xbox One вийшло оновлення, що підвищує стабільність гри. Крім цього, було змінено деякі квести, щоб підвищити комфорт геймерів.

Для любителів ПК-геймінгу Bethesda випустила патч із підтримкою широкоформатних моніторів.

Також був випущений патч для версій гри на PS4 та Xbox One, який спрямований на підвищення стабільності та внесення коригувань у квести, забезпечуючи більш гладку та стабільну ігрову сесію для гравців.

А ще завезли повноцінну підтримку Steam Deck.

Читайте також:  Нова сила ракетопланів — розповідаємо про інноваційну розробку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я