Евакуацію німецьких громадян із Судану скасовано

20

План з відправки військових літаків у середу було зупинено через ситуацію в столиці Хартумі.

 

Евакуацію німецьких громадян із Судану скасовано

Уряд Німеччини скасував заплановану евакуацію німецьких громадян із Судану на якийсь час через ситуацію з безпекою в країні. За інформацією Deutsche Presse-Agentur, план з відправки військових літаків у середу було зупинено через ситуацію в столиці Хартумі. Літаки вилетіли з Вунсторфа рано-вранці. Аеропорт у столиці Хартума останніми днями знаходиться в центрі бойових дій. Про зупинку операції вперше повідомив Der Spiegel.

У суботу в Судані почалися бої між двома найвпливовішими генералами країни та їх підрозділами. Ці дві особи очолюють країну на північному сході Африки з населенням близько 46 мільйонів людей після спільного військового перевороту в 2021 р. Де-факто президент Абдель Фаттах аль-Бурхан, який також є головнокомандувачем армії, бореться разом із військовими проти свого заступника Мохаммеда Хамдана Дагло , лідера потужного воєнізованого угруповання «Сили швидкої підтримки» (RSF) Насправді, RSF повинні були бути підпорядковані армії, а влада в країні мала бути передана назад цивільному уряду.

За словами прес-секретаря у понеділок, «невелика тризначна кількість» громадян Німеччини зареєструвалися в Судані в так званому списку запобіжних заходів застережності Міністерства закордонних справ Німеччини. “Але досвід показує, що в подібних конфліктних і кризових ситуаціях це число дуже сильно коливається і будь-якої миті може ще більше збільшитися”, – сказала прес-секретар.

Читайте також:  Перемога демократичної опозиції у Таїланді

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я