Ештон Кутчер зізнався, що спонукало його сказати про своє кохання Мілі Куніс

27

Те, що спиртне розв’язує язик, ні для кого не секрет. Під його впливом можна таких діл наробити, що потім пошкодуєш. Але не так однозначно, доводить Ештон Кутчер. Зрозуміло, ми не говоримо про шкоду для здоров’я спиртних напоїв. Одного разу Ештон був напідпитку, і це допомогло йому зробити важливий крок назустріч своїй коханій. Може, за інших обставин він і не наважився б сказати ті найважливіші слова Мілі Куніс. Але текіла зробила свою справу. Як Ештон Кутчер освідчився в коханні Мілі КунісРозкажемо далі.

«Я божеволію від тебе і текіли», або Як Ештон Кутчер освідчився в коханні Мілі Куніс

Нещодавно в рамках шоу Our Future Selves Ештон Кутчер поспілкувався зі співаком Кенні Чесні. Виконавець відомий композиціями у стилі кантрі. Саме одна із пісень Чесні і стала натхненням для Ештона. Актор розповів, що рядками з You and Tequila він вперше зізнався у коханні Мілі Куніс. Це було незабутньо – особливо для Мили.

Виявляється, багато років тому Ештон заявився до актриси пізно вночі — близько двох годин, як згадує Кутчер. Він був п’яний. «Напевно, я трохи перебрав із текілою», – Визнається актор. Тоді йому й згадалася пісня Кенні Чесні. Під будинком Мили Куніс він почав голосно співати, переходячи на крик. «Я божеволію від тебе і текіли», – Горланив Кутчер. Коли Міла вийшла в подиві, Ештон освідчився їй у коханні.

Звичайно, актриса бачила, що чоловік напідпитку, і розуміла, що все це може бути хвилинним поривом, а не чимось серйозним. Тоді Міла сказала Ештону, щоб він не говорив таких слів, про які завтра забуде чи навіть пошкодує. «Не кажи так, якщо не відчуваєш цього по-справжньому. Коли ти завтра прокинешся з похмілля, все ще мене любитимеш?» — запитала Куніс.

Читайте також:  Рекомендації щодо вибору нижньої білизни

Але слова Ештона були щирими. Він згадує, як прокинувся наступного ранку і сказав Мілі, що він все ще любить її. Історія розчулила кантрі-співака, якому Кутчер це розповів. Чесні пожартував, що й подумати не міг, що його творчість відіграла таку роль у житті Ештона.

Як після цього склалися відносини Мили та Ештона

Куніс і Кутчер не з тих пар, у кого кохання спалахнуло з першого погляду, і вони відразу почали зустрічатися. Вони пройшли досить довгий шлях до того, щоб бути разом. Актори познайомились давно. На той момент Мілі було лише 15 років. Актори грали разом у «Шоу 70-х» (до речі, зображали закоханих). Потім їх стежки розійшлися. Кутчер взагалі одружився. Його шлюб із Демі Мур тривав близько восьми років.

Але, коли Ештон розлучився з Демі Мур, незабаром він почав зустрічатися з Милою Куніс. 2015-го вони одружилися. Наразі подружжя виховує двох дітей.

Хто знає, як усе склалося б, якби не той вечір, коли Ештон перебрав з текілою. Випадки не випадкові, чи не так?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :