Ердоган назвав ХАМАС борцями за свободу

12

ХАМАС є терористичною організацією для США, Європи та Ізраїлю, але не Туреччини. За словами Ердогана, ХАМАС виборює захист своїх громадян. І водночас закликає до припинення вогню.

Реджеп Тайіп Ердоган: Вона не має проблем із державою Ізраїль, але засуджує "звірства" Ізраїлю в секторі Газа, заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган.

Ердоган назвав ХАМАС борцями за свободу

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган назвав ісламістське угруповання ХАМАС, яке управляє сектором Газа, борцями за свободу.

«ХАМАС – це не терористична організація, а визвольне та моджахедське угруповання, яке бореться за захист своєї країни та своїх громадян», – заявив Ердоган прихильникам своєї ісламської консервативної партії AKP в Анкарі в середу. Під моджахедами зазвичай маються на увазі бійці ісламістських угруповань.

Ердоган засуджує «звірства» Ізраїлю у секторі Газа

Туреччина не має проблем із державою Ізраїль, але засуджує «звірства» Ізраїлю в секторі Газа, продовжив Ердоган. Туреччина не прощає дій, спрямованих проти цивільного населення, «зокрема й ізраїльського». Ердоган закликав до припинення вогню.

Ісламістський рух ХАМАС, який управляє сектором Газа, 7 жовтня влаштував в Ізраїлі масове вбивство мирних жителів і викрав понад 200 людей, зокрема німців. У відповідь Ізраїль запровадив блокаду сектора Газа на постачання води, електрики та палива, а також завдав авіаударів.

ХАМАС є терористичною організацією для США, Європи та Ізраїлю, але не Туреччини. Анкара підтримує контакти з ХАМАС і, за її власними заявами, намагається звільнити заручників.

Читайте також:  Набула чинності вимога для подорожуючих з Китаю

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я