Ердоган назвав ХАМАС борцями за свободу

8

ХАМАС є терористичною організацією для США, Європи та Ізраїлю, але не Туреччини. За словами Ердогана, ХАМАС виборює захист своїх громадян. І водночас закликає до припинення вогню.

Ердоган назвав ХАМАС борцями за свободу

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган назвав ісламістське угруповання ХАМАС, яке управляє сектором Газа, борцями за свободу.

«ХАМАС – це не терористична організація, а визвольне та моджахедське угруповання, яке бореться за захист своєї країни та своїх громадян», – заявив Ердоган прихильникам своєї ісламської консервативної партії AKP в Анкарі в середу. Під моджахедами зазвичай маються на увазі бійці ісламістських угруповань.

Ердоган засуджує «звірства» Ізраїлю у секторі Газа

Туреччина не має проблем із державою Ізраїль, але засуджує «звірства» Ізраїлю в секторі Газа, продовжив Ердоган. Туреччина не прощає дій, спрямованих проти цивільного населення, «зокрема й ізраїльського». Ердоган закликав до припинення вогню.

Ісламістський рух ХАМАС, який управляє сектором Газа, 7 жовтня влаштував в Ізраїлі масове вбивство мирних жителів і викрав понад 200 людей, зокрема німців. У відповідь Ізраїль запровадив блокаду сектора Газа на постачання води, електрики та палива, а також завдав авіаударів.

ХАМАС є терористичною організацією для США, Європи та Ізраїлю, але не Туреччини. Анкара підтримує контакти з ХАМАС і, за її власними заявами, намагається звільнити заручників.

Читайте також:  Шольц: Путін недооцінив єдність Заходу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :