Ентоні Фаучі залишить посаду головного медичного радника Байдена у грудні

17
Ентоні Фаучі

Ведучий інфекціоніст країни заявив, що «не йде на пенсію, а переходить до наступного етапу своєї кар’єри».

У понеділок головний медичний радник президента США Байдена – 81-річний Ентоні Фаучі повідомив, що у грудні залишить цю посаду. Він також піде з посад директора Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань (NIAID) та керівника лабораторії імунної регуляції (NIAID).

«Хоча я йду зі своїх нинішніх посад, я не йду на пенсію», – заявив Фаучі. «Після більш ніж 50 років державної служби я планую перейти до наступного етапу своєї кар’єри, доки маю ще так багато енергії та бажання працювати у своїй галузі».

У заяві президента Байдена з цього приводу йдеться, що незважаючи на те, що Фаучі залишає свою посаду в уряді, «його досвід працюватиме на благо американського народу та всього світу, хоч би що він (Фаучі) робив надалі. Сполучені Штати Америки стали, завдяки йому, сильнішими, стійкішими і здоровішими».

Доктор Ентоні Фаучі працював за 7 президентів США і провів на федеральній службі понад 50 років.

Він став широко відомим у світі після того, як очолив оперативну групу Білого дому по боротьбі з коронавірусом в адміністрації Дональда Трампа.

Сам Фаучі переконаний, що його головною історичною заслугою є боротьба зі СНІДом. Дослідження цього вірусу стало справою його життя, і саме завдяки своїм роботам у цій галузі, експерт з інфекційних захворювань Фаучі очолив NIAID у 1984 році та залишався його керівником 38 років.

В інтерв’ю виданню Politico минулого місяця Фаучі сказав, що дуже хотів би, щоб політизація Covid-19 залишилася позаду.

Читайте також:  Інтереси США та України поступово розходяться

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :