Експропріація великих берлінських житлових компаній можлива

12

За оцінкою експертної комісії, соціалізація великих житлових компаній у Берліні юридично можлива. Такого висновку дійшла комісія, призначена урядом землі, у своїй заключній доповіді, яка є у розпорядженні Deutsche Presse-Agentur. Відповідно до звіту, Основний закон допускає прийняття такого закону, і земля Берлін також має повноваження щодо його прийняття.

Дискусія про соціалізацію житлових компаній була ініційована ініціативою «Expropriate Deutsche Wohnen & Co. На референдумі наприкінці вересня 2021 року за соціалізацію ріелтерських компаній, що мають понад 3000 квартир у Берліні, проголосувало близько 59 відсотків виборців.

Після цього тодішній червоно-зелено-червоний сенат призначив експертну комісію. Новий чорно-червоний сенат ХДС та СДПН хоче ухвалити рішення про свої подальші дії на підставі звіту.

Згідно з звітом, більшість членів комісії вважають, що розмір компенсації за соціалізацію має бути нижчим за ринкову вартість і що для соціалізації не потрібно внесення змін до конституції землі Берлін. Спочатку газета “Tagesspiegel” повідомила про оцінки комісії, яка планує представити свою доповідь у середу.

Читайте також:  Прем'єр-міністра Баварії освистали на мітингу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я