Експрес-прибирання на кухні: 8 простих, але дієвих лайфхаків

56

Кухня для багатьох – найзатишніше та житлове місце у будинку: тут готують, проводять час із сім’єю. Але саме це приміщення в будинку найчастіше стає неохайним, вимагає постійного прибирання та уваги. Щоб швидше навести лад на кухні, скористайтеся простими та ефективними лайфхаками.

Забирайте відразу

Під час приготування не накопичуйте посуд. Порізали моркву? Помийте дошку. Сполосніть тертку, як сир подрібнений. Ці дії займають кілька секунд, але позбавлять необхідності перемивати гору посуду, та й готувати на чистій кухні значно приємніше, пише WomanHit.

Спеціальні ганчірочки

У багатьох магазинах можна знайти ганчірки, які усувають бруд без використання спеціальних засобів. Тримайте таку під рукою, її достатньо змочити, щоб усунути краплі жиру з плити, протерти поверхні і навести візуальний порядок.

Створіть систему

Спеціальні контейнери, підставки під каструлі та кришки, гачки для віника, совка, прихваток допоможуть організувати зручний простір, в якому кожен предмет має своє місце. Так підтримувати порядок значно легше.

Забирайте кухню ввечері

Після вечері подолайте лінощі і промийте тарілки, протріть раковину, розставте посуд по місцях. Зробити це все одно доведеться, але зранку вигляд брудної кухні може значно зіпсувати настрій.

Використовуйте мікрохвильову піч

Якщо до тарілки прилипли частинки гречки або розплавленого сиру, а довго терти її не хочеться, налийте в посуд води і поставте на хвилину в мікрохвильову піч. Залишки їжі розм’якшуються, залишиться сполоснути тарілку звичайною губкою.

Тримайте стіл порожнім

Не змушуйте його дрібницями: серветницями, фруктівницями та іншим. Порожній стіл створює відчуття порядку на кухні та й протирати його значно легше. Те саме правило стосується і робочих поверхонь на кухні: чим менше на них предметів, тим простіше підтримувати порядок.

Читайте також:  Таблетки від головного болю: 5 помилок при прийомі

Чистить крани

Металеві частини кухні регулярно очищайте спеціальним засобом або оцтом. Блискуча раковина та крани створюють відчуття чистоти та свіжості у приміщенні.

Усувайте запахи

Важливим є не тільки візуальний вигляд кухні, а й загальна атмосфера, а величезну роль у ній відіграють запахи. Найчастіше виносите сміття, використовуйте дифузори та спреї, щоб на кухні завжди приємно пахло. Ця хитрість зроблять приміщення ще більш затишним.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я