Два тижні у комі та 14 операцій. До чого якось довів себе Меттью Перрі

18

Незабаром на полицях магазинів за кордоном з’являться мемуари зірки «Друзів» Меттью Перрі. На віку актора були не тільки неймовірні злети, а й нищівні падіння, аж до того, що його життя висіла на волосині. Актор Меттью Перрі як ніколи відверто розповів про свою згубну пристрасть до заборонених речовин. Меттью, якого обожнюють за роль Чендлера Бінга, починає свої мемуари шокуючим зізнанням: кілька років тому, коли акторові було 49, він мало не розлучився з життям.

«Я вдячний за те, що залишився живим»: актор Меттью Перрі у відвертих мемуарах

Мемуари Меттью Перрі «Друзі, коханці та велика жахлива річ» з’являться у продажу вже 1 листопада. У них актор розповів усю правду про життя, не приховавши нічого про свою темну сторону. Мета розповіді, як поділився Меттью, – допомогти іншим. І він довго чекав, доки буде готовий розповісти свою історію. Цей момент настав, коли Перрі повністю позбавився своєї залежності.

Подробиці про мемуари Меттью поділився в інтерв’ю рейтинговому виданню People. Напевно, найгіршим роком для актора став 2018-й. Тоді Перрі два тижні пролежав у комі. А ще п’ять місяців провів у реабілітаційному центрі. Сталася страшна річ. Через велику пристрасть актора до заборонених речовин у його шлунку з’явилася дірка. Лікарі робили все можливе, але в результаті розводили руками і давали Меттью невтішні прогнози: 2% на те, що зірка житиме.

Меттью переніс 14 операцій на животі. І зараз, щоб миттєво згадати весь той кошмар, йому досить просто опустити очі донизу і подивитися на свій живіт. Позитивного у шрамах знайдеш мало, проте для Перрі вони стали своєрідною мотивацією. Актор зізнається, що, дивлячись на них, він ніколи не почне знову вживати заборонені речовини.

Читайте також:  «Дурний сон». На що перетворилося життя Шакіри після розставання з Піке

«Я вдячний за те, що залишився живим»— сказав Меттью в інтерв’ю. І це не пусті слова. Тому що неймовірна історія порятунку актора справді дала йому все переосмислити.

Сталося диво

Коли того злощасного року Меттью потрапив до лікарні, його стан був поганим. Відразу ж актора підключили до апарату ЕКМО, який дозволяє насичувати організм киснем та виводити з нього вуглекислий газ. Лікарі не вселяли в рідних Меттью марних надій і відверто сказали, що шансів мало, саме 2 %. Вижити в такому стані було практично нереально, мало статися диво. І воно сталося!

Першої ж ночі, коли Перрі підключили до апарату, у лікарні було ще четверо пацієнтів у тяжкому стані. Вони також були підключені до ЕКМО. Це сумно, але ніхто з них не вижив. Врятувався тільки Меттью Перрі. Пізніше, коли актор дізнався про це, це повністю перекроїло його ставлення до життя.

«Тієї ночі п’ятеро людей було підключено до апарату ЕКМО, решта четверо не видерлася, а я вижив. Отже, головне питання: чому? Чому я? Має бути якась причина. Може, ти вижив, щоб розповісти всьому світу про наслідки вживання заборонених речовин, Меттью? – ділиться актор.

«Я не знав, як зупинитися»: перші тривожні дзвіночки

До алкоголю та заборонених речовин Меттью пристрастився ще в молодому віціколи знімався в серіалі «Друзі» і був, можна сказати, на вершині слави. Але не зйомки провокували Меттью приймати гидоту, вони, навпаки, його рятували. Завдяки «Друзі» Перрі робив паузи і не приймав згубних речовин.

У дев’ятому сезоні серіалу, наприклад, протягом усіх зйомок актор був цілком тверезий. Він не пив і нічого не приймав. Не дивно, що саме після цього сезону Меттью Перрі отримав знакову нагороду. номінацію на найкращу чоловічу роль. Звичайно, Метью варто було б тоді замислитися і проаналізувати цей момент. Але вийшло інакше.

Читайте також:  "Потяг пішов". Чим обернулися для Дженніфер Еністон спроби завагітніти

Спочатку Метью був упевнений, що будь-якої миті може зупинитися, що він кине пити по помаху чарівної палички. Заборонені речовини теж зможе моментально викреслити із життя. Але це була помилка. До 34 років актора вже було багато проблем, але вони тільки накопичувалися. Що далі в ліс, то ситуація тільки погіршувалась. Настав момент, коли за день Перрі міг прийняти 55 таблеток знеболювального.

«Я не знав, як зупинитись. Якби поліція прийшла до мене додому і сказала: “Якщо ти сьогодні вип’єш, ми відправимо тебе до в’язниці”, я почав би збирати речі. Я не міг зупинитися, бо хвороба та залежність прогресують. З віком стає все гірше і гірше», – відвертий актор в інтерв’ю. Був момент, коли через свій спосіб життя Меттью важив всього 58 кг.. Так, виглядав тоді актор зовсім не квітучим.

Меттью взяв себе в руки

Те, що все обійшлося, справді справжнє диво. І головне, що Меттью Перрі не прийняв це як належне. Своє спасіння він сприйняв як шанс все змінити. А якщо навіть темні думки колись і миготять у голові актора, він моментально згадує слова свого лікаря. «Наступного разу, коли ви захочете прийняти заборонений препарат, просто подумайте про те, що у вас буде калоприймач все життя»— казав йому терапевт.

Меттью вірить, що його відверта історія у мемуарах допоможе іншим людям. Ми раді, що актор видерся і став на істинний шлях.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я