Син Тома Хенкса “вирубав” грабіжника

12

Син актора Тома Хенкса в минулому неодноразово потрапляв до заголовків газет, але цього разу він захистив свій будинок власними кулаками.

Син Тома Хенкса «вирубав» грабіжника

Син Тома Хенкса став героєм бойовика у реальному житті!

На початку цього тижня син голлівудської зірки Тома Хенкса (67) пережив драматичну ніч: як стверджується, у понеділок Чет Хенкс (33) побився віч-на-віч із зломщиком і захистив свій будинок власними кулаками.

Як повідомляє «TMZ», син актора нібито застав грабіжника, який намагався проникнути до його будинку о третій годині ночі. У той час як більшість людей, ймовірно, завмерли б у шоці, Чет бився з непроханим гостем. Дуже сміливо!

Том Хенкс із сином Четом на матчі

Том Хенкс і Ріта Вілсон

Коли рано-вранці поліція Лос-Анджелеса дісталася до будинку сина Хенкса, він уже встиг збити грабіжника з ніг. Тим не менше, коли співробітники департаменту шерифа Лос-Анджелеса спробували вдягнути на нього наручники, той все одно чинив запеклий опір. Та так люто, що заарештований грабіжник упав на спину, коли його намагалися підвести до машини – одного з поліцейських, причому всіх!

Поліцейський внаслідок цього голлівудського дійства зламав ногу, після чого йому довелося лікуватися у лікарні. Грабіжнику також було надано медичну допомогу, після чого його було заарештовано за крадіжку зі зломом.

А че? Незважаючи на сміливий і відважний вчинок, він залишився неушкодженим і відбувся легким переляком.

Син актора Тома Хенкса в минулому неодноразово потрапляв до заголовків газет, крім того, кажуть, що у нього довгі роки були проблеми з наркотиками. Чет часто називав себе «чорною вівцею сім’ї». Його акторська кар’єра також була досить застійною протягом багатьох років, і Чету зазвичай діставалися лише ролі другого плану.

Проте батько Том вірить у свого сина і продовжує підтримувати його кар’єру. Чет уже двічі з’являвся разом із батьком перед камерою у кіно. Востаннє 2020 року у військовій драмі «Грейхаунд – битва за Атлантику».

Читайте також:  Уряд США прощає частину студентських боргів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я