Два питання, які варто поставити собі, перш ніж стати веганом

8

Вегани зі стажем дали читачам британської газети The Guardian поради, які допоможуть їм на шляху до ЗОЖу. Вони розповіли про труднощі, які чекають веганів-початківців у житті без тваринного білка.

1. Чи готові ви до буллінгу з боку ваших друзів та знайомих, які їдять м’ясо?

За статистикою, саме це ламає веганів-початківців — постійна критика і уколи близьких і рідних, які не поділяють ваш шлях. Веганів часто називають дратівливими, і пов’язують це з відсутністю в їхньому раціоні м’яса і вічним почуттям голоду. Але ви спробуйте щодня десятки разів відповідати на те саме питання — невже тобі зовсім не хочеться з’їсти шматочок стейка? Або весь час відмовлятися від пропозиції колег перекусити у найближчому фастфуді смаженими курячими крильцями. Тут будь-хто стане занудою. Вміння шанобливо ставитись до вибору свого друга — складна наука, якій багатьом ще варто навчитися. Не всі друзі, запрошуючи вас у гості, дбають про те, щоб меню за столом було придатним для всіх.

Вегани зі стажем радять «вбивати злостивців добротою» і навіть на злі жарти відповідати позитивно і по-доброму, бути емпатичними до тих, хто з вас жартує, або почастувати їх веганською шоколадкою. Зрештою, можна розповісти їм щось цікаве про веганство. Адже колись і ви були такими самими — нічого не знали про цей досвід. Тільки ніколи не сперечайтеся і не вплутуйте докази.

Лайфхак: збираючись у гості, візьміть із собою веганський пиріг власного приготування чи будь-яку іншу страву, щоб показати близьким, якою смачною може бути здорова їжа.

2. Чи хочете ви увійти у веганство швидко і цілком чи поступово?

Відповідь на це питання багато в чому допоможе зрозуміти себе. Але залежить лише від вас. Якщо ви волієте все починати негайно, то сміливо біжіть на ринок зі списком овочів, зелені та фруктів. Якщо ви схильні до рефлексії і не впевнені в собі, простіше робити поступово, маленькими кроками.

Читайте також:  У вас є собака? Тоді ця пам'ятка з порадами безпеки під час святкування Ліго для вас

Лайфхак: Для початку замініть звичні соуси на веганські, потім додайте до свого раціону більше зелені, потім почніть купувати тільки веганські солодощі. І не дорікайте собі за випадково з’їдений шматочок риби чи м’яса — ми всі люди, і нам властиво помилятися. Тільки не бійтеся, що доведеться морочитися з рецептами, навпаки, віганство не про високу кухню, це скоріше про повернення до свого коріння – дуже просту і зрозумілу їжу, пише ELLE.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я