Дрю Беррімор зізналася, що пішла в запій після розлучення

23

Дрю Беррімор тричі була одружена. Але останнє розлучення, яке відбулося 2016 року, мало не знищило актрису. Після розлучення з Віллом Копельманом Дрю шукала втіху в алкоголі. Вона пережила тяжкий рік. Розлучення Дрю Беррімор із Копельманом довів її до того стану, коли вона сама злякалася. І більше не за себе, а за своїх дітей. Як Дрю вдалося вибратися з тієї ями, де вона опинилася, розповімо далі.

Розлучення Дрю Беррімор із Віллом Копельманом

Найболючіше переживати ті моменти, коли руйнуються твої мрії. Такі моменти були і у знаменитої Дрю Беррімор. У своїх мріях вона намалювала щасливу та міцну родину з актором Віллом Копельманом. І все йшло так, як і хотіла Дрю. У них із Віллом народилися дві доньки: Олів і Френкі Але мрії про дружну сім’ю розбилися про реальність після розлучення.

Як розповіла Беррімор в інтерв’ю, вони з Копельманом розійшлися без скандалу. Не було якогось особливого моменту, який поклав край їхньому шлюбу. Все сталося само собою. Проте на Дрю розрив сильно вплинув.

«Це просто зламало мене. Бувають моменти, коли ви дивитеся на когось, кого вважаєте сильною людиною, а потім бачите її в пригніченому стані. Я була такою людиною. Я зламалася»– З гіркотою згадує Дрю.

Актриса втішала себе алкоголем

Щоб подолати важку ситуацію, в якій вона опинилася, Дрю Беррімор повернулася до пристрасті молодих років. алкоголю. “Я просто намагалася заглушити біль і відчути себе краще”— каже Дрю. Моментами їй справді здавалося, що випивка допомагає. Але алкоголь підступний, і, зрозуміло, всі покращення були лише ілюзією.

Випивала Дрю часто. Це стало для неї постійним обрядом. «Ти не можеш змінитись. Ти слабка і нездатна це зробити»— вселяла сама собі Беррімор. На щастя, вона вчасно усвідомила що в такий спосіб погубить як себе, а й своїх дочок.

Читайте також:  Торі Спеллінг подала на розлучення після 20 років шлюбу і народження 5 дітей

Дрю Беррімор зосередилася на материнстві

Актриса рано подорослішала та емансипувалася від батьків. Для своїх дочок Дрю не хотіла того ж. Навпаки, вона прагнула того, щоб дівчатка росли у повній та дружній родині. Розлучення з Копельманом ці прагнення зруйнувало. Але не остаточно.

Згодом Дрю зрозуміла, що їх із Віллом розрив у романтичному плані не повинен впливати на їхні сімейні стосунки. «Я знаю, як це. Це сім’я, тож ніхто нікуди не подінеться. Я була сповнена рішучості змусити це працювати, тому що ми всі дуже любили одне одного»— ділиться Дрю Беррімор.

У результаті знаменитості вдалося зав’язати з алкоголем. Дрю пройшла терапію і багато чого у своєму житті розставила по місцях. Акторка зрозуміла: вона витрачала настільки багато енергії на те, щоб захистити своїх дітей, що абсолютно перестала піклуватися про себе. «Це був брудний, болісний, болісний шлях крізь вогонь і повернення до життя»– Згадує вона.

У житті – як у літаку. При аварії дорослий одразу має вдягнути маску на себе, а потім уже на дитину. Тільки коли Дрю сама врятувалась, вона змогла добре подбати про своїх дітей.

Як до Дрю прийшло щастя

Часто важлива не сама ситуація, а твоє ставлення до неї. Дрю вдалося все переосмислити і здобути щастя. Актриса дійшла висновку, що вона все ще має сім’ю з Копельманом. А тепер і з його дружиною Олександрою Міхлер. “У нас приголомшлива сімейна динаміка, яка доводить, що життя триває”, – сказала вона. «Круто те, що всі ці роки у нас дійсно є мрія. Вона просто відрізняється від тієї, про яку я присягалася».

Незважаючи на випробування і негаразди протягом усього життя, Беррімор сказала в інтерв’ю, що все, що відбувається з нею зараз, – це справжнісіньке щастя.

Читайте також:  Моніка Беллуччі зізналася, що закохана в Тіма Бертона

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я