Чому Дрю Беррімор не дарує своїм дітям подарунки на Різдво

10

Передноворічна метушня – це особливий час. Тільки в цей період на тебе в супермаркеті може накинутися людина, яка полює за баночкою зеленого горошку, а за останній святковий подарунок із цукерками тобі можуть подряпати очі. Подарунки – це взагалі окрема тема. Хтось заздалегідь готує сюрпризи для близьких, а хтось в останній момент мчить стрімголов у торговий центр або штурмує всі інтернет-магазини. Цікаво, що весь час перед Різдвом актриса Дрю Беррімор проводить у повному спокої. Вона зовсім не переймається презентами для близьких. Все тому, що Дрю Беррімор не дарує дітям подарунки на Різдво. «У багатих свої чудасії» або «Дивна строга мама», — подумаєш ти. Але насправді Дрю має пояснення.

Чому Дрю Беррімор не дарує дітям подарунки на Різдво

У знаменитої американської актриси Дрю Беррімор точно є гроші, щоб купити своїм дітям найкращі подарунки. У Дрю дві дочки: Олів і Френкі Старшій 10 років, молодшій — 8. У цьому віці дітлахи зазвичай чекають на різдвяне диво найбільше. Але подарунків від мами Олів і Френкі не отримують.

Справа в тому, що Беррімор має свою чітку позицію з цього приводу. Актриса пояснила в інтерв’ю, що вона зовсім не дивна та не сувора мати. Просто Дрю вважає, що матеріальні подарунки на Різдво – дурна витівка. Набагато приємніше і корисніше дарувати своїм близьким емоції та гарні спогади.

«Я не дарую їм подарунки, які, як на мене, є марними. Вони отримують багато речей протягом року»— каже Дрю Беррімор. Тому на Різдво вона вважає за краще робити для дітей свято не за рахунок подарунків.

Як Дрю влаштовує дітям незабутні свята

Будь-яка матеріальна річ — це лише річ. Так, вона може порадувати, але в результаті буде з часом припадати пилом у шафі або прийде в непридатність і опиниться на звалищі. Тому акторка переконана, що найкращий подарунок — це спогадиякі грітимуть тебе потім усе життя. «Просто відчуваю, що добрим презентом будуть спогади. Я краще витрачуся на це, ніж на ляльковий будиночок або щось таке».– Визнається актриса.

Читайте також:  "Ми вирішили не наймати няню". Як Ірина Шейк виховує 5-річну дочку

Дрю Беррімор любить подорожувати. Це незабутні емоції. Тому актриса хоче, щоб її діти також насолоджувалися цим. «На Різдво я завжди беру дітей із собою у подорожі»– ділиться актриса.

Як ти ставишся до такого підходу актриси? Чи згоден, що краще дарувати емоції та спогади, ніж матеріальні предмети?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я