На Рівненщині призупинено планові операції та госпіталізації

11

Таке рішення було прийняте на підставі доручення МОЗ.

 Про це розповів директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Олег Вівсянник.

 

«Тимчасово призупиняємо планову госпіталізацію. Пов’язано це із збереженням ліжко-місць у закладах та економією електроенергії. Водночас наголошую, що медична, лікувально-профілактична допомога надається в повному обсязі», – сказав Олег Вівсянник.

Також очільник департаменту зазначив, що у лікарнях, де цілодобово перебувають хворі, встановлені альтернативні елементи живлення. Завдяки цьому проводяться екстрені втручання (що здійснюються негайно або протягом кількох годин, оскільки затримка проведення загрожує життю пацієнта) та термінові операції (виконання може здійснюватись у межах доби) проводитимуться в належні терміни.

Олег Вівсянник також додав, що рішення щодо плановості або ургентності операції може ухвалювати виключно лікар. Через загрозу блекауту Міністерство охорони здоров’я додатково розробило для медзакладів алгоритм дій із підготовки й реагування на можливе припинення енерго-, водо- та теплопостачання, у тому числі, — забезпечення необхідної допомоги пацієнтам у невідкладних станах.

 

Про це інформує Рівненська ОВА

Читайте також:  У Рівному четверту годину горить 3-поверхова будівля (ФОТО)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я