До та після: неймовірне перетворення старомодної кухні

35

Кухня – одне з найчастіше використовуваних приміщень у будинку. Через безліч функцій, які вона виконує, кухня має бути багатофункціональною, практичною та зручною. Дизайнер з інтер’єру допоміг сім’ї перетворити їхню старомодну кухню на сучасне та багатофункціональне приміщення і навіть показав, як зробити її затишною.

Сім’я із чотирма дітьми три роки тому купила будинок. Попередні власники залишили там усі старі домашні меблі. Сім’я думала, що через деякий час вони відремонтують кухню, але, на жаль, згодом виникли інші пріоритети, і вони продовжували користуватися старим обладнанням, ремонтуючи та налагоджуючи все за необхідності. Однак зараз наймолодша дитина починає пізнавати світ, і нинішня обстановка та розташування на кухні не підходять і небезпечні для неї. Дизайнер з інтер’єру, що допоміг зробити ремонт кухні, ділиться цінними порадами.


Створення планування

Перед кожним ремонтом дизайнер з інтер’єру пропонує оцінити існуюче планування кухні. Може виявитися, що планування та всі центральні елементи розміщені правильно, але використані рішення не підходять і не практичні. Ця конкретна кухня мала планування галерейного типу – всі основні елементи були розташовані по обидва боки та вели до відкритої частини кухні, де була розташована обідня зона. Оскільки планування ідеально підходило для кухні, дизайнер по інтер’єру запропонував зберегти те саме планування, підвищивши його практичність.

“Кухонні зони вже були добре розділені. Основні зони розташовувалися поряд одна з одною, і було достатньо місця для затишної обідньої зони. Однак виділений під кухню простір був не дуже функціональний і ефективно використаний”, – пояснює дизайнер IKEA з інтер’єру Алла Меньщикова.

Вона каже, що чудовим варіантом, який можна використовувати, починаючи ремонт чи оформлення будь-якого типу приміщення, є безкоштовні онлайн-інструменти планування. Плануючи там, ви можете побачити планування свого простору, за потреби можна підкоригувати зміни, кольори та декори. Іншу важливу роль відіграють інтер’єрні рішення. Створіть колаж з квітами, які ви хочете інтегрувати у простір, та подивіться, як все поєднується. Виберіть основний тон і додайте акценти, декори в кольорах, які його доповнюють.

Читайте також:  Який режим прання найекономніший і чому: пояснюють експерти

Вибирайте практичні та безпечні рішення

Особливо якщо в будинку є маленькі діти, кухня – це місце, обстановка якого повинна бути не тільки практичною, але і безпечною. Кухонна обстановка попередньої родини була простою дерев’яною конструкцією, фасад якої був закритий маленькими фіранками. Крім того, кухонна техніка не була вбудованою, а просто розташовувалася в нижній частині конструкції, де дитина могла легко до неї дістатися. Бракувало місця, де зберігати необхідні кухонні предмети, і відсутність порядку також була проблемою.

Дизайнер з інтер’єру створив місце для вбудованої духовки, мікрохвильової печі та посудомийної машини. “Вбудовані рішення не тільки практичні, але й можуть бути повністю інтегровані в загальну кухонну обстановку та її дизайн, створюючи єдиний і акуратний вигляд, не кажучи вже про те, що це економить місце на стільниці. У закритій шафі знайшлося місце навіть для кавоварки. Наприклад, раніше кавоварка стояла на стільниці, і вона використовувала дорогоцінний простір, призначений для приготування їжі», – розповідає фахівець з інтер’єру.

Вона каже, що для того, щоб заощадити місце та розмістити більше на полицях та в ящиках, існують кухонні органайзери, які допоможуть зробити це та зберегти порядок за закритими дверцятами: лотки для посуду, тримачі для тарілок, органайзери для кришок каструль, вставки для полиць , коробки і т.д. У цій конкретній кухні дизайнер з інтер’єру вирішила підібрати функціональність ящиків та шаф відповідно до речей, які там зберігатимуться. Для висувних ящиків передбачені дуже зручні роздільники, які допомагають розділити велику скриньку на кілька частин, що дає можливість створити систему та порядок у речах.


Освіжити декором, у тому числі і квітами, що доповнюють.

Загальний інтер’єр кухні було витримано в мінімалістичному стилі. “Для кухні в якості основного тону було обрано сіро-зелений колір, а такі предмети, як кухонний змішувач та мийка, витяжка, ручки, стіл та інші аксесуари були виконані в чорному кольорі. Деталі чорного кольору створили єдиний образ між кухонними меблями та обіднім столом і надали елегантного вигляду загальному інтер’єру. Крім того, додавання декількох відкритих полиць дає можливість виставити предмети, які ви хочете показати і бачити щодня або якими пишаєтеся, і це додасть індивідуальності інтер’єру кухні», – каже дизайнер з інтер’єру.

Читайте також:  Речі, заряджені негативом: викиньте їх на Новий рік, і буде вам щастя!

Свіжі рослини – чудове доповнення. Дизайнер з інтер’єру створила унікальні центральні елементи зі скляних циліндрів, які були заповнені декоративними камінчиками, змішаними із землею для рослин, та суккулентами у горщиках.


.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я