“Для залучення кадрів потрібна країна без расизму”

19

«Нам потрібні іноземні кваліфіковані робітники у нашій країні.»

 

Войдке: «Для залучення кадрів потрібна країна без расизму»

Прем’єр-міністр Бранденбурга Дітмар Войдке (СДПН) попередив про економічну шкоду для Німеччини внаслідок расизму. “Нам потрібні іноземні кваліфіковані робітники в нашій країні”, – сказав Войдке в понеділок на Східнонімецькому економічному форумі в Бад-Саарові, Бранденбург. «Для цього нам потрібна країна без расизму, яка справді не має нічого спільного з ксенофобією. Це шкодить економіці нашої країни». Нестача кваліфікованих працівників уже є «стримуючим фактором для зростання економіки», сказав глава уряду.

У Тюрінгії та Саксонії AfD посіла перше місце в останніх опитуваннях, а в Бранденбурзі вона знаходиться на одному рівні з CDU та SPD. У цих трьох землях земельні вибори відбудуться у 2024 році. У федеральному уряді AfD нині також переживає сплеск у опитуваннях, становлячи від 17 до 20 %, а ХДС/ХСС становить від 27 до 30 %.

У першому турі виборів до окружної ради в окрузі Зоннеберг у Тюрінгії минулої неділі кандидат від AfD Роберт Зессельманн отримав 46,7% голосів, згідно з попередніми результатами, і, таким чином, був практично обраний першим у Німеччині членом окружної ради від AfD. Для цього необхідно було набрати більше 50% голосів.

Економіці потрібні зміни у свідомості

У неділю канцлер Олаф Шольц заявив на економічній конференції, що східна Німеччина може стати локомотивом зростання. «Економіка Східної Німеччини переживає бум. Насправді немає жодної технології майбутнього, жодної зростаючої галузі, яка вже не знаходилася б тут, у східній Німеччині, або не шукала б тут нового будинку», – сказав політик СДПН. Водночас він закликав до зміни свідомості через брак кваліфікованих працівників. Шольц сказав, що необхідно усвідомити, що іноземні кваліфіковані працівники не лише потрібні, а й дуже бажані у Німеччині.

Читайте також:  Байден застерігає Китай від воєнних дій проти Тайваню

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я