Стефан Вайль: “Значення оборони зараз зросло”

23

“Європейська архітектура безпеки більше не функціонує так, як раніше.”

 

Стефан Вайль: «Значення оборони зараз зросло»

На початку навчань ВПС Air Defender міністр-президент Нижньої Саксонії Стефан Вайль вказав на зміну ситуації у сфері безпеки після нападу Росії на Україну. «Європейська архітектура безпеки більше не функціонує так, як це було минулими десятиліттями», – сказав політик СДПН у понеділок на військовому аеродромі у Вунсторфі під Ганновером. Тому національна оборона має «імперативно мати набагато більше значення», сказав він. «Те, що ми хотіли б, щоб такий трансфер, який тут практикується, ніколи не став необхідним, це очевидно. Але водночас краще бути готовим», – сказав Вайль.

Далі глава уряду сказав, що розраховує на розуміння маневру громадськістю. Наприклад, порушення у роботі цивільної авіації, наскільки він знає, будуть зведені до мінімуму.

Маневри є найбільшими навчаннями з розгортання військово-повітряних сил з моменту створення НАТО. За даними Бундесверу, в них беруть участь близько 10 тисяч солдатів та 250 літаків із 25 країн плюс НАТО. Під час навчань відпрацьовується, як союзники НАТО відбивають фіктивний напад східного агресора.

Обговорення

Читайте також:  Віслер закликала Вагенкнехт об'єднатися з лівими чи вийти з партії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я