Для тих, хто вірить прикметам: що робити, щоб у новому гаманці завжди були гроші

236

Ми часто використовуємо гаманець у повсякденному житті, оскільки зберігаємо у ньому свої гроші, щоб не розкидати їх по всій сумці чи кишенях. Однак часто цей аксесуар може запозичити нашу негативну енергію. Те саме може бути і з позитивною енергетикою.

Наприклад, якщо у старому гаманці завжди були гроші, то його не варто у жодному разі викидати, пише портал “Факти”. Але зі старими дірками ходити також не хочеться. Що тоді робити зі старим гаманцем та чому не варто поспішати викидати його?

Звичайно, ніхто не говорить про те, що старі гаманці треба збирати в шафі. Але якщо один із них був вашим вдалим і використовувався у той період, коли вас підвищили на роботі, збільшили зарплату або завжди водилися гроші, то не поспішайте розлучатися з таким талісманом. Потрібно зробити так, щоб позитивна аура перейшла на новий аксесуар. Наприклад, можна використовувати старий гаманець як скарбничку.

Якщо ж користі від аксесуару не було ніякого і ви з ним завжди відчували труднощі, тоді його слід обов’язково викинути. Але робити це потрібно правильно, інакше вас переслідуватимуть проблеми.

Потрібно все витягти зі старого гаманця (монети, купюри, старі картки, фото тощо). Якщо монети вам не потрібні, тоді треба вийти надвір і викинути їх через ліве плече на удачу. Крім того, фінанси можна витратити на подарунки близьким людям чи благодійність.

Краще спалити гаманець, перед цим загорнувши його у тканину. Однак перед цим не зайвим буде сказати слова подяки.

Народні прикмети, пов’язані зі старим гаманцем

Якщо ви знайшли на вулиці чужий гаманець, його в жодному разі не можна піднімати та забирати з собою до будинку. Не виключено, що минулий господар викинув аксесуар спеціально, щоб позбутися невдач.

Читайте також:  Чим закушувати коньяк, горілку, вино та віскі, щоб не було важкого похмілля

Набувши нового гаманця, його кілька днів бажано нікому не показувати.

Якщо у вас поганий настрій, то з гаманця не варто діставати гроші. Але, звичайно, краще завжди бути в хорошому настрої – тоді будь-які невдачі обходитимуть вас стороною.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я