Для неписьменних винайшли спеціальну ручку

7
Literacy Pen

Новий гаджет може допомогти понад 700 млн. людей по всьому світу.

Всесвітній фонд грамотності (The World Literacy Foundation) та компанія Media.Monks представили спільний винахід. Відео із прототипом з’явилося на Youtube-каналі WLF.

Literacy Pen

Йдеться про спеціальний електронний пристрій Literacy Pen, який вбудував функцію розпізнавання голосового введення. Гаджет виводитиме на дисплеї правильне написання слів.

Цей процес, вважають автори винаходу, працює набагато краще, ніж умовний Т9. Якщо останній просто виправляє помилки, їх пристрій реалізує методи повторення і візуального навчання.

Плюс Literacy Pen є універсальним. Його можна закріпити на будь-якому пишучому пристрої, будь то ручка, олівець або щось подібне.

Невідомо, коли буде налагоджено виробництво гаджета, а також які мови він підтримуватиме. По суті це концептуальний пристрій, який багато в чому показаний для привернення уваги до проблеми неграмотності.

А ситуація справді залишає бажати кращого. Згідно зі звітом ЮНЕСКО, у світі налічується близько 773 млн неписьменних людей, що є однією з фундаментальних перешкод для розвитку суспільства та економіки.

Всесвітній фонд грамотності було засновано у 2003 році в Австралії. Він має на меті викорінити неписьменність по всьому світу.

Глушник для навушників

Студенти Інституту радіотехнічних систем та управління ПФУ також розробили корисний гаджет – глушник для бездротових навушників. Його матимуть змогу протестувати на залізничних переїздах.

Відомий цікавий спосіб роботи глушника – спеціальний мікроконтролер пристрою вловлює Bluetooth-сигнал навушників у зоні своєї дії. Потім перезавантажує частоту 2,4 ГГц, де працюють Bluetooth і Wi-Fi.

Як результат – звук у навушниках просто зникає, а людина, перебуваючи біля залізничних колій, може почути поїзд або сигналізацію на переході.

Після того, як меломан залишає зону дії глушника, робота навушників автоматично відновлюється.

Читайте також:  Сортування сміття: що потрібно знати і як це правильно робити

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я