Діти принца Гаррі та Меган Маркл стали принцом та принцесою

273

Діти Гаррі та Меган отримали титули! Чергове регулярне оновлення змісту сайту Букінгемського палацу пройшло із досить недвозначними змінами. Раніше діти Арчі та Лілібет вважалися там просто як містер і міс Маунтбеттен-Віндзор. Тепер діти принца Гаррі та Меган Маркл проходять за офіційними даними державного британського відомства як принц і принцеса Сассекські. А це, між іншим, означає, що Арчі з Лілібет знову отримали можливість у перспективі сісти на британський престол!

Діти Гаррі та Меган отримали титули! Несподівана новина

Розбирання аристократів

Ще наприкінці лютого 2023 року здавалося, ніби спадкоємці британського престолу остаточно посварилися. За словами журналістів, непродумана публікація мемуарів молодшого сина Діани вбила остаточний клин між родиною Гаррі та королівською родиною. Дійшло до того, що Чарльз відмовив Гаррі у запрошенні на власну коронацію!

Вишенькою на торті стала звістка про виселення бунтівної пари з котеджу у Фрогмор-хаусі. Гаррі з Меган звістку сприйняли на диво спокійно, попросивши лише трохи часу, щоб переправити через океан залишки зайвих речей. Здавалося, ніби колишні стосунки у британській королівській родині зруйновані назавжди.

Чи застереження?

І тут пресу схвилювало звістку про таємної церемонії хрещення крихітки Лілібет у Монтесіто! Те, що Гаррі з Меган наполягли на максимальній секретності церемонії, інтересу ні в кого не викликало. Папараці вразило інше. Чи бачиш, у прес-релізі представник пари чомусь назвав Лілібет принцесою!

Спочатку публіка подумала, ніби людина Меган просто обмовилася. Якщо пам’ятаєш, колись саму Маркл вкрай обурювало, що її дітям не дістанеться титулів. Адже без титулів на Арчі та Лілібет не поширюється програма захисту, яка забезпечує безпеку представникам королівської родини!

Ось так звістка!

Подейкують навіть, ніби рішення Єлизавети відмовити дітям Гаррі в титулах колись і спонукало принца втекти з-під опіки палацу. Але зараз, зважаючи на все, правитель Великобританії усунув давню помилку. Як мінімум саме про це свідчить останнє оновлення інформації на офіційному сайті Букінгемського палацу!

Читайте також:  Чому шанувальників Гаррі та Меган розлютив вибір дати коронації Чарльза

Містер і міс Маунтбеттен Віндзор пішли в минуле. Відтепер Арчі та Лілібет офіційно в очах корони стали принцом та принцесою Сассекськими. А ще малюки ще й опинилися в черзі наслідування британського престолу. Так, навряд чи колись Арчі чи Лілібет правитиме Британією. Але раніше Гаррі з Меган навіть подумати не могли про такі можливості для своїх дітей!

Публіка губиться у здогадах. Ніхто не може зрозуміти, чому завжди послідовний Букінгемський палац раптом зробив Гаррі і Меган настільки масштабну послугу. Дехто навіть каже, ніби вся багаторічна сварка бунтівних герцогів з короною була лише розіграною для простолюдинів виставою, яка тепер підійшла до свого логічного кінця. Думаю, невдовзі ми дізнаємося, як справи…

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я