Діти Меган тепер принц та принцеса? Нові титули у королівській родині

67

Новина про те, що Єлизавети II не стало, вразила світ. Тепер у королівській родині багато що зміниться. Новим монархом вже оголосили принца Чарльза, якого тепер іменуватимуть Карлом III. Водночас у рух прийшла вся лінія престолонаслідування. Крім того, деякі корективи внесено і до титулів королівської родини. Виходить, що після смерті королеви діти принца Гаррі та Меган Маркл автоматично отримують титули принца та принцеси. Що може завадити цьому і що змінилося для інших членів британської королівської родини, розповімо далі.

Як зміняться титули королівської родини

Те, що у Великій Британії новий монарх, змусило деяких членів сім’ї взяти собі нові титули. Виходить, що кожен із спадкоємців корони став на крок ближче до престола і, якщо говорити по-простому, отримує підвищення. Зрозуміло, найбільше підвищення у Чарльза, адже тепер він король. Дружина Чарльза Камілла Паркер-Боулз, яка раніше мала титул герцогині Корнуольської, тепер стала королевою-консортом Великобританії.

Дещо вже змінилося і для герцогів Кембриджських, принца Вільяма та Кейт Міддлтон. Їх титул розширився, тепер вони герцоги Корнуольські та Кембриджські. До речі, король може надати особливу честь своєму старшому синові та невістці. Якщо Чарльз підпише певний указ, то Вільям та Кейт зможуть отримати титули принца та принцеси Уельських. Нагадаємо, що титул принцеси Уельської мала Діана, мати Вільяма. І для Кейт Міддлтон це буде великою честю.

Для дітей Кембриджів Джорджа, Шарлотти та Луї особливих змін немає, адже вони і так завдяки спецуказу Єлизавети II свого часу здобули титули принців та принцеси. А ось з дітьми Сассекс зовсім інша історія.

Що зміниться для герцогів Сассекських та їхніх дітей

Оскільки принц Гаррі та Меган Маркл склали з себе повноваження старших членів королівської сім’ї, то для них та їхніх дітей зараз все може бути не так, як могло б. На відміну від дітей Кембриджів Арчі та Лілібет при народженні не отримали титули принца та принцеси, їм у цьому привілеї відмовили. Але зараз, як стверджує маловідомий указ Георга V, виданий понад сто років тому, діти та онуки чинного монарха автоматично стають принцами та принцесами. Теоретично це має торкнутися Арчі і Лілібет. Однак новий король може позбавити спадкоємців Сассекс права носити ці титули. І це цілком можливо, адже раніше Чарльз виступав за скорочення монархії.

Читайте також:  "Хто на що вчився". Чим відрізняються шлюби Кейт Міддлтон та Меган Маркл

Щоправда, тоді нового скандалу королівська родина не уникне. Адже, коли Арчі відмовили у титулі та почестях, Меган Маркл звинуватила королівську родину у расизмі. «Я стурбована темою безпеки нашого сина. Виходить, перший кольоровий член цієї сім’ї не буде титулований так само, як інші онуки»скаржилася Меган у знаменитому скандальному інтерв’ю Опре Вінфрі.

Гаррі та Меган також можуть зіграти на випередження та відмовитися від титулів для дітей ще до того, як Чарльз щось зробить. Такий варіант розвитку подій також цілком можливий. Адже Сассекси не раз заявляли, наскільки для них важливе їхнє приватне життя. А нові титули дітей, безперечно, привернуть до сім’ї ще більше уваги.

Що ж до самих герцога та герцогині Сассекських, то в їхніх титулах навряд чи щось зміниться. Примітно, що Гаррі та Меган відмовилися використовувати приставку «Його/Її Королівську Високість», але від свого титулу вони не відмовлялися. Стеж за новинами разом із нами, щоб не пропустити найцікавіше.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я