Девід Бекхем відчитав сина Брукліна через поведінку його дружини

35

Ще зовсім недавно Девід та Вікторія Бекхем душі не сподівалися у своєму старшому синові. Так, Бруклін Бекхем не успадкував батьківських талантів. Але характерна чарівність Девіда все ж таки передалася хлопцеві. Публіка любила Брукліна, а квітневе весілля юнака з американкою Миколою Пельтц стало для шанувальників подружжя Бекхем подією року. Але тепер над молодим подружжям згущуються хмари. А фанати Девіда Бекхема серйозно побоюються, що старший син футболіста піде шляхом принца Гаррі!

Бруклін Бекхем та Девід Бекхем: чому футболіст посварився з власним сином

Коріння конфлікту

Знавці світських пертурбацій вже на весіллі Брукліна з Миколою Пельтц зрозуміли – щось пішло не так! Бачиш, мати нареченого Вікторія Бекхем останніми роками більше відома як дизайнер, ніж співачка. Логічно було б очікувати, що Нікола вдягне на весілля створене свекрухою сукню. Але не тут було!

Для найважливішого у своєму житті дня Пельтц обрала сукню від Valentino. Зрозуміло, модники всього світу миттю помітили цей факт. Втім, спочатку людям здавалося, що особливих проблем тут немає. Адже буває, що у свекрухи з невісткою відрізняються смаки, Щоправда? Так не лаятися через це!

Гучний скандал

На жаль, молода дружина Брукліна вважала інакше. Спочатку Пельтц виставила в Інстаграм своє фото з заплаканим обличчям. У підписі Нікола поскаржилася на «людей, які завдали їй болю». У конкретику дівчина не вдавалася. Але обізнані люди запевняли: Пельтц розкидала по тексту достатню кількість натяків-звинувачень у бік Вікторії Бекхем!

Ну а вишнею на торті стало несподіване інтерв’ю Миколи журналу Grazia. Там Пельтц прямо каже: свекруха, мовляв, спочатку відмовилася пошити весільну сукню, про яку вона мріяла. А потім демонстративно ігнорувала невістку весь час підготовки до урочистостей. Так Нікола перевела конфлікт із особистої площини до публічної.

Читайте також:  Вікторія Бекхем спровокувала хвилю чуток про розлучення з Девідом

Реакція сім’ї

Першим на випад невістки відреагував Девід Бекхем. Розлючений спортсмен викликав спадкоємця на килим і відчитав його, не соромлячись у висловлюваннях. Друг сім’ї запевняє: на думку Девіда, Бруклін забув, що він Бекхем. “У нашій родині сміття з хати не виносять. І ти про це чудово знаєш»— звернувся футболіст до сина.

Закінчив свою промову Девід так: «Тільки ви двоє вирішуєте, що робитимете далі. Але всю цю створену вами драму потрібно негайно згортати! Ось тільки Бруклін Бекхем навряд чи просто так послухається батька. Подейкують, що хлопець зараз набагато схильніший стати на бік дружини.

Однозначні паралелі

Публіка відразу ж порівняла скандал з розколом у королівській сім’ї. Син-бунтар, невістка-американка, конфлікт, що виплеснувся на сторінки таблоїдів – схожість помітна неозброєним оком! Подивимося, чи стане Бруклін Бекхем новим принцом Гаррі і чи зможе Нікола перетягнути чоловіка на свій бік.

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я