Чому фанати присоромили Вікторію Бекхем після реклами косметики

82

20 років тому Вікторія Бекхем була відома здебільшого як співачка та світська левиця. Але ті часи пішли у минуле. Сьогодні публіка сприймає дружину легендарного музиканта насамперед як бізнес-вумен. Колишня «перчинка» давно зарекомендувала себе успішним та стильним модним дизайнером. Ну, а зараз ділова красуня запускає власну лінію косметики. На жаль, остання помилка Вікторії Бекхем може дорого їй обійтися.

Помилка Вікторії Бекхем: майже фатальний промах

Далекі плани

Як відомо, у шлюбі Девіда та Вікторії Бекхем саме колишня співачка виступає в ролі беззмінного організатора. Попри свій сценічний образ, Вікторія з дитинства була дуже серйозною та вдумливою натурою. Тому планувати майбутнє своєї сім’ї жінка взялася практично відразу після весілля з Девідом у 1999 році.

Так, чоловік красуні був футболістом екстра-класу. Але спортивні кар’єри, як відомо, дуже недовговічні. До себе Вікторія теж ставилася критично. Бекхем хотіла займатися сім’єю та дітьми, а не до сивого волосся виходити на сцену. Тому, власне, легенда поп-музики закінчила кар’єру в 2004 році.

Рішення проблеми

Втім, у Вікторії була маса бізнес-ідей. Залишалося лише вдало втілити їх у життя, а вже за цим справа не стала. Запущені мадам Бекхем лінії модного одягу здобули високе схвалення критиків. А ще Вікторія спільно з чоловіком розробляє та викидає на прилавки цікаві рішення у сфері парфумерії.

Сукні, повсякденний одяг, сумочки, парфуми, туалетна вода і навіть сонячні окуляри — складно назвати товар, який сьогодні не випускають підприємства, що контролюються сімейством Бекхем! Крім того, Вікторія відкрила в собі ще й письменницький дар. Дві книги красуні, автобіографія та модне керівництво стали бестселерами.

Камінь спотикання

Чомусь лише запуск повноцінної марки косметики став для мадам Бекхем каменем спотикання. Зрозуміло, Вікторія вже кілька разів брала участь у успішних косметичних розробках. Так, ще у 2007 році колишня співачка разом із чоловіком створила лінію косметики спеціально для японського ринку.

Читайте також:  Бен Аффлек знову нагодився закладати за комір. Свіжі фото тому доказ

Але ось комплексне виробництво чогось забуксувало. Тільки зараз красуня довела до пуття свої розробки. Але й тут на Вікторію Бекхем чекав казус. Причому несподіваний. Мало хто очікував, що настільки досвідчена бізнес-леді раптово так опростоволоситься у питанні реклами!

Фатальна помилка

Чи бачиш, буквально днями дружина Девіда опублікувала в Мережі відео, в якому стверджує, що буквально хвилину тому вийшла з душу і знімається без грана косметики. Але навіть профанам було чудово видно, що Вікторія, не зраджуючи своїх колишніх звичок, «обштукатурена» з голови до п’ят!

Спроба обдурити фанів, що обернулася миттєвим рішенням стерти скандальне відео, безсумнівна помилка Вікторії Бекхем. Шанувальники красуні обурені її нахабством та відсутністю навіть номінального каяття. «Відверта брехня — далеко не найкращий спосіб розпочати продаж своєї косметики. Як людям її купувати, якщо ви самі так не вірите у свій товар?– резонно помічає публіка. Боюся, ця помилка дорого обійдеться колишній «перчинці»!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я