Десятьох людей затримано за заворушення

41

Під час заворушень у Лейпцигу у вихідні у поліцейських кидали каміння та піротехніку. Деякі з них зараз перебувають під вартою. Вони звинувачуються в порушенні громадського порядку за обтяжливих обставин.

Лейпциг: десятьох людей затримано за заворушення

Десять людей були взяті під варту у зв’язку з заворушеннями лівих автономістів у «день X» у Лейпцигу. За словами Рікардо Шульца, представника прокуратури Лейпцига, їх звинувачують у порушенні громадського порядку за обтяжливих обставин, нападі на співробітників правоохоронних органів та спробі завдання небезпечних тілесних ушкоджень.

Передбачається, що п’ять чоловіків віком від 20 до 32 років брали участь у заворушеннях у п’ятницю ввечері. У поліцейських у районі Конневиць кидали каміння та піротехніку. Крім того, було підпалено численні барикади.

За даними прокуратури, інші дії відбулися в суботу, зараз «день Х». Двоє чоловіків, 36 та 33 років, звинувачуються в тому, що кидали каміння та пляшки в поліцейських. Троє інших підозрюваних, 24, 25 та 34 років, звинувачуються у порушенні громадського порядку за обтяжливих обставин.

За даними прокуратури, було видано ордери на арешт ще двох підозрюваних. Однак вони були усунені від роботи за умовними звинуваченнями.

Читайте також:  Ядерна зброя в Білорусі залишається під контролем Росії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я