Демонстрації у день народження Навального

34

Російський критик Кремля Олексій Навальний перебуває у в’язниці вже понад два роки. В даний час у країнах по всьому світу проходять демонстрації за його визволення.

 

Демонстрації у день народження Навального

З нагоди 47-го дня народження ув’язненого противника Кремля Олексія Навального люди в Росії та різних країнах вийшли на демонстрації за його звільнення. Прес-секретар Навального Кіра Ярмиш розмістила у неділю у Твіттері фотографії з Японії, Австралії, Грузії та інших країн. Також було оголошено про проведення мітингу у Берліні.

За даними правозахисників, надвечір у російських містах було заарештовано 90 демонстрантів, більше половини з них – у столиці, Москві.

Навальний сказав, що він у хорошому настрої, хоча, природно, хотів би бути зі своєю родиною, а не в тюремному таборі за 260 кілометрів на північний схід від Москви. «Але життя влаштоване так, що соціальний прогрес і краще майбутнє можуть бути досягнуті лише в тому випадку, якщо певна кількість людей готова заплатити ціну за своє право на свої переконання», – написав він. «І напевно настане день, коли говорити правду і відстоювати справедливість стане в Росії чимось повсякденним і невинним».

Найпомітніший критик кремлівського лідера Володимира Путіна вже понад два роки перебуває у в’язниці як політв’язень за передбачуване шахрайство. Наразі його засуджено до дев’яти років позбавлення волі. У ході нового судового процесу, що розпочнеться найближчим часом, йому загрожує ще до 30 років. 2020 року Навальний ледве пережив напад із застосуванням нервово-паралітичної речовини «Новичок», у якій на Заході звинувачують російську державу. Протягом кількох місяців його майже безперервно тримали в ізоляторі розміром два на три метри. Правозахисники говорять про тортури.

Читайте також:  Касетні боєприпаси для України: чи буде постачання?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я