Це реально працює: 3 простих способи познайомитися з чоловіком

157

Кожна самотня жінка мріє зав’язати стосунки з гідним кандидатом і нарешті знайти своє щастя. Однак підходящі, на думку жінки, чоловіки виявляють ініціативу не так часто, як хотілося б. Ми зібрали найнебанальніші способи розпочати спілкування з чоловіком, ефективність яких підтверджують соціальні психологи.

Сучасний світ ламає консервативні ґендерні стереотипи, тому перший крок у знайомстві більше не є виключно чоловічою прерогативою. Ніхто не може вам заборонити сміливо підійти до молодого чоловіка, що сподобався, і пофліртувати з ним.

Попросіть про послугу

Замість того щоб “виставляти себе напоказ”, попросіть чоловіка, що сподобався, про послугу. Це може бути зовсім незначна послуга. Наприклад, “Чи можу я попросити вас постежити за моїми речами, поки я замовлю каву?” Виконати таке прохання чоловікові не складе особливих труднощів, проте зіграє вам на руку. Адже після того, як співрозмовник зробить вам невелику послугу, ви підсвідомо здастеся йому привабливішою, ніж решта жінок у приміщенні.

Позитивне твердження

Найбезпечніший спосіб знайомства – розтопити лід за допомогою позитивної фрази. Просто висловіть свою думку про ситуацію, навколишню обстановку або якесь явище. Наприклад: “Знаєте, у цьому ресторані подають кращі равіолі в місті. Слово честі, вони навіть кращі, ніж в Італії!” Або: “Ця робота Едварда Мунка завжди заворожувала мене. Дивно, як точно можна передати емоційний стан за допомогою палітри кольорів”.

Як зазначають психологи, ви не виявляєте відкритого інтересу до співрозмовника, а просто ділитеся своїми спостереженнями, тому ви нічим не ризикуєте. У гіршому випадку, ваш вислів залишиться поза увагою, і ви розійдетесь у своїх справах. Але якщо незнайомець зацікавиться вами, він сам підтримає розмову.

Змістіть фокус уваги на співрозмовника

Багато спроб знайомства закінчуються фіаско, тому що ініціатор відчайдушно хоче справити гарне враження на свого співрозмовника. Показати себе у вихідному світлі, щоб “заробити” інтерес людини, що сподобалася. Зазвичай це призводить до зворотного ефекту, тому що ми поводимося неприродно, намагаючись контролювати свою мову, рухи та русло розмови. Позбавити себе незручності допоможе зміщення фокусу уваги. Замість “рекламувати себе” (що передбачає вразливу позицію), дозвольте говорити вашому співрозмовнику.

Читайте також:  Продукти, що знижують імунітет!

І, звичайно, не забувайте про щиру посмішку. Вона не тільки демонструє вашу впевненість у собі і позитивне ставлення до того, що відбувається, але й сприяє співрозмовнику до подальшого спілкування.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я