Це небезпечно! Чому вдома не можна тримати грошове дерево

283

Грошове дерево – одна з найпопулярніших кімнатних рослин, яка, кажуть, притягує в сім’ю гроші. Але є низка причин, через які товстунку або красулу (інші назви квітки) не варто тримати в будинку.

Чим же така небезпечна товстунка?

Насправді існує понад 200 видів рослини, але на наших підвіконнях найчастіше місце займає товстянка яйцеподібна (овальна).

  • Психологічні ризики

Дехто вірить, що товстунка в будинку одразу принесе чи не “золотий дощ”. Але без конкретних дій одним лише вазоном на підвіконні не розбагатієш. В результаті може прийти розчарування, адже прикмети не спрацювали.

  • Рослина – отруйна

Звичайно, людина в своєму розумі не жуватиме листя грошового дерева. А ось тварини та малі діти можуть скуштувати квітку на смак.

Адже в листі товстуни є невелика кількість миш’яку, що може спричинити отруєння.

Дотримуйтесь правил

Якщо все ж таки любите товстунку за її невибагливість, красиві м’ясисті листочки і швидкий зріст, заведіть рослину. Але:

  • Поливайте її помірно, особливо взимку, щоб пагони не почали витягуватись і не деформувати вазон.
  • Поставте влітку на балкон, вона зміцніє і обросте новим міцним листям. Обприскуйте часто та тримайте від прямих сонячних променів. Листочки на відкритому повітрі можуть трохи почервоніти, але не турбуйтеся, восени в приміщенні знову стануть зеленого кольору.
  • Горщик їй потрібний невеликий, бо коріння зовсім мало. Але він повинен бути важким, можна навіть на дно покласти щось важке, щоб він не перевертався через важку крону.
  • У весняно-літній час додавайте добрива для росту, але не восени та взимку;
  • Кроону можна формувати за вашим бажанням, але зазвичай відщипують чернець, що відріс, після третьої пари листя, щоб пішли бічні пагони.
Читайте також:  Небезпечно для шлунка: продукти, які не можна їсти вранці натщесерце

Товстянка при хорошому утриманні може навіть порадувати вас цвітінням. Але цвітуть лише багаторічні рослини.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я