Це небезпечно: 5 причин, чому не можна постійно спати у сережках

121

Жінки носять сережки щодня і їх практично не знімають. Однак якщо не знімати їх перед сном, може виникнути кілька наслідків. Вони варіюються від подразнення шкіри до інфекцій, пише Healthline.

Є багато роз’яснень, чому краще знімати сережки на ніч. Ось кілька причин, чому це слід робити:

  • Спати у сережках не завжди зручно. Вночі прикраси можуть спричинити дискомфорт, що погіршує якість сну, як наслідок – хронічна втома;
  • Мочка вуха має багато нервових закінчень, постійний вплив на які негативно відбивається на самопочутті та настрої;
  • Сережки можуть зачепитися під час сну застібкою або декоративним елементом за постільну білизну, одяг чи волосся. Це може спровокувати втрату прикраси чи травму;
  • Сережки потрібно регулярно очищати та стежити за чистотою місця проколу. Якщо спати, не знімаючи прикраси, у мочці вуха може виникнути інфекція, що призведе до неприємних наслідків;
  • При тривалому та безперервному використанні золоті вироби деформуються та ламаються.

Також не можна спати в біжутерії та сережках, що мають гострі краї.

Спати в сережках можна лише тоді, коли ви робите новий отвір у вусі. Адже вам не можна буде знімати їх протягом шести тижнів або довше, доки все не заживе.

Крім того, не надягайте на ніч сережки з нікелю, а також довгі або сережки-краплі. Це може збільшити ризик хворобливих побічних ефектів.

До того ж, якщо ви прокидаєтеся з частими головними болями, причиною можуть бути сережки. Якщо спати на боці, сережки можуть тиснути на бік голови і викликати дискомфорт.

Спробуйте спати без сережок, щоб побачити, чи зменшаться головний біль. Якщо вам поки що не можна знімати їх, намагайтеся спати на спині.

Читайте також:  Лазерна епіляція та жіноче здоров'я

Важливо пам’ятати, що сережки з нікелю викликають алергію у майже 30% людей, що їх носять. Якщо не знімати їх на ніч, це збільшить ризик розвитку екземи навколо вух.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я