Число загиблих від “голодного культу” у Кенії зростає

15

Лідер культу закликав віруючих вморити себе голодом, щоб бути ближчими до Ісуса.

 

Число загиблих від «голодного культу» у Кенії зростає

Приблизно через 2 місяці після виявлення «голодного культу» в кенійському прибережному районі Малінді кількість загиблих продовжує зростати. Як повідомило у середу Міністерство внутрішніх справ Кенії, знайдено 318 тел. Тільки 95 людей було врятовано живими на даний момент, 613 людей все ще вважаються зниклими безвісти.

Лідер місцевого культу жив в ізоляції зі своїми послідовниками в лісовому районі Шакахола і, як то кажуть, закликав віруючих вморити себе голодом, щоб бути ближчими до Ісуса. Цей інцидент тепер відомий як «різанина в Шакахолі». 2 місяці тому поліція вже знаходила сильно виснажених людей у ​​лісовому масиві після початкових порад, яку згодом було прочесано щодо масових поховань. За даними Міністерства внутрішніх справ, ексгумація все ще продовжується.

У глибоко релігійних країнах Східної Африки постійно надходять повідомлення про те, що лідери сект використовують обіцянки порятунку для того, щоб залучити своїх послідовників у залежність. Одне з найсерйозніших масових вбивств було скоєно сектою «Рух за відновлення десяти Божих заповідей» в Уганді 23 роки тому. Там лідери секти вбили понад 700 людей. Лідери секти потребували пояснення після того, як оголошений кінець світу не відбувся.

Читайте також:  Британія приєднається до тихоокеанського торгового пакту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я